Dota 2 – Muerta

Dota 2 přivítá novou hrdinku

31. 10. 2022
Zdroj náhledu: Valve

Při příležitosti turnaje The International 2022 v Singapuru byla představena nová hrdinka Muerta, která začátkem příštího roku 2023 rozšíří řady hrdinů v populární MOBA hře Dota 2. Vzhled Muerty je k příležitosti halloweenských oslav inspirován mexickou tradicí svátku Dne mrtvých (Dia de los Muertos), kterému jasně dominuje symbol lebky zdobené ornamentálními vzory. Muerta je nejen svým obličejem, ale i oblečením vytvořena právě s rysy lebky a s květinovým věncem na hlavě. V ani ne minutovém traileru však můžeme vidět, že hrdinka je jakýsi fantom kráčející mezi živými a dokáže svou podobu změnit do spirituálnější formy, jak lze zahlédnout na samotném konci, kdy je obklopena duchy.

Muerta bude v pořadí již sto dvacátým čtvrtým hrdinou, který zavítá do hráči oblíbené MOBA hry, aby jim nabídla své jedinečné schopnosti. Bohužel o jejích dovednostech mnoho prozatím nevíme, ale dá se předpokládat, že bude hrdinou na dálku. Mnozí si také myslí, že díky spojení se světem mrtvých svému týmu bude moct přispět i poté, co bude ve hře zabita. Podle monologu, který během traileru zaznívá, se fanoušci již pokouší ji zařadit do loru hry. Nejčastěji tipují, že by mohla být součástí Sisters of the Veil. Ohlasy mluví samy za sebe, Muerta je velmi očekávaným hrdinou, na kterého se mnozí těší a chválí si jeho celkový děsivě krásný design. K naší smůle si na smyslnou pistolnici budeme muset pár měsíců ještě počkat. Doufejme, že nám brzy budou odhaleny další podrobnosti.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.