Cave Story - Epic Games

Epic Games Store rozdává vylepšenou verzi nezávislé plošinovky z roku 2004

31. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat nezávislou plošinovku Cave Story+.

https://www.youtube.com/watch?v=ZWkdtvyDj28Jedná se o vylepšenou verzi známé a herními kritiky oceňované nezávislé 2D plošinovky z roku 2004, v níž je vaším úkolem zachránit Mimigy z rukou šíleného vědce. Vylepšená verze s názvem Cave Story+ nabízí, kromě starého známého příběhu, také vylepšenou grafiku, remasterovaný soundtrack či šest nových herních režimů.

Cave Story+ bude na Epic Games Store k dispozici do 7. září 2023. Posléze nabídku vystřídá akční taktické RPG Spelldrifter.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.