Hry nás baví Fest 2023 se bude konat v Praze a Brně

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Albi
Máte rádi deskové hry a hledáte zábavu na poslední březnový víkend? Pokud ano, srdečně vás zveme na druhý ročník Hry nás baví Fest, který pořádá vydavatelství Albi ve svých zážitkovnách v Praze a Brně. Poznamenat si můžete datum 24. a 25. března. V pátek bude oficiální program Albi začínat ve čtyři odpoledne a končit v deset večer. V sobotu se naváže v deset hodin dopoledne a bude se pokračovat celý den až do desáté večerní.

Na co se můžete těšit?

Součástí programu je prezentace a odzkoušení nejrůznějších novinek od Albi pod profesionálním dohledem, který vám vše vysvětlí a navede vás. K dispozici bude řada propagačních předmětů, jako jsou balónky, samolepky a placky. Dokonce se tu setkáte i se speciálními limitovanými plackami jednotlivých her. A aby toho nebylo málo, v pátek se bude konat i prodloužená páteční herní noc, kdy si budete moci zahrát úplně cokoliv, včetně her, které si sami donesete. Specialitou pražské pobočky je také ochutnávka dobrot z Antonínova pekařství. Na malou ochutnávku deskových her, které se na festu objeví, se můžete podívat na následujících obrázcích.
Vstupné je ve výši 50 korun na celý jeden den za dospělou osobu. Děti do 15 let mají vstup zdarma. A protože prostory Zážitkoven, které jsou součástí prodejen Albi, nejsou nafukovací, doporučujeme si nezávazně své místo zarezervovat. Registrace do Pražské pobočky na Arbesově náměstí s názvem Chléb a hry naleznete ZDE. Registrace do Brna na třídě Jana Masaryka jsou pak ZDE. Dorazit samozřejmě můžete i bez rezervace, ale může se stát, že už nebude volné místo.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn