Hry nás baví Fest

Hry nás baví Fest 2023 se bude konat v Praze a Brně

15. 3. 2023
Zdroj náhledu: Albi

Máte rádi deskové hry a hledáte zábavu na poslední březnový víkend? Pokud ano, srdečně vás zveme na druhý ročník Hry nás baví Fest, který pořádá vydavatelství Albi ve svých zážitkovnách v Praze a Brně. Poznamenat si můžete datum 24. a 25. března. V pátek bude oficiální program Albi začínat ve čtyři odpoledne a končit v deset večer. V sobotu se naváže v deset hodin dopoledne a bude se pokračovat celý den až do desáté večerní.

Zdroj: Albi

Na co se můžete těšit?

Součástí programu je prezentace a odzkoušení nejrůznějších novinek od Albi pod profesionálním dohledem, který vám vše vysvětlí a navede vás. K dispozici bude řada propagačních předmětů, jako jsou balónky, samolepky a placky. Dokonce se tu setkáte i se speciálními limitovanými plackami jednotlivých her. A aby toho nebylo málo, v pátek se bude konat i prodloužená páteční herní noc, kdy si budete moci zahrát úplně cokoliv, včetně her, které si sami donesete. Specialitou pražské pobočky je také ochutnávka dobrot z Antonínova pekařství. Na malou ochutnávku deskových her, které se na festu objeví, se můžete podívat na následujících obrázcích.

Zdroj: Albi

Vstupné je ve výši 50 korun na celý jeden den za dospělou osobu. Děti do 15 let mají vstup zdarma. A protože prostory Zážitkoven, které jsou součástí prodejen Albi, nejsou nafukovací, doporučujeme si nezávazně své místo zarezervovat. Registrace do Pražské pobočky na Arbesově náměstí s názvem Chléb a hry naleznete ZDE. Registrace do Brna na třídě Jana Masaryka jsou pak ZDE. Dorazit samozřejmě můžete i bez rezervace, ale může se stát, že už nebude volné místo.

Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.