Jak by mohl vypadat headset budoucnosti Project Cambria

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Meta Platforms

Společnost Meta Platforms už dříve oznámila práci na projektu pod označením Project Cambria. To proběhlo během události Facebook Connect minulý rok skrze dosti sporé a krátké video, ze kterého jsme toho moc nevyčetli. Od té doby je však ticho po pěšině. Project Cambria má být špičkové zařízení, chcete-li herní souprava s pokročilou technologií, která by měla posunout hranice virtuální reality zase o kousek dál. Generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg prohlásil, že se rozhodně nejedná o další přírůstek do rodiny řady Oculus Quest.

Nyní se o slovo hlásí youtuber pod přezdívkou SadlyItsBradley, který tvrdí, že od svého nejmenovaného zdroje měl tu možnost spatřit první fotografie tohoto připravovaného a tolik utajovaného zařízení. Kvůli identifikačnímu číslu, které na sobě prototyp údajně měl, nemohl fotografie zveřejnit bez toho, aniž by neohrozil svého informátora. Proto si na pomoc přizval zkušené 3D modeláře, kteří mu pomohli zvizualizovat to, co viděl, a na výsledek se můžete podívat sami.

Zdroj: Bradley Lynch

Přestože toho zatím moc nevíme, z těchto ukázek si alespoň zčásti můžeme představit finální produkt. Headset by se dle slov Marka Zuckerberga měl dostat na trh právě v tomto roce, proto nezbývá než čekat na oficiální představení.

Zdroj: androidcentral.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn