King Arthur Knight’s Tale news

King Arthur: Knight’s Tale – plány do budoucna

10. 11. 2022
 

Tahové RPG King Arthur: Knight’s Tale od studia NeocoreGames se stále těší velké oblibě. Hra vás zavede do doby bájí a legend o králi Artušovi. Vývojáři dobře vědí, že na úspěchu je potřeba dále stavět, a tak po úspěchu s bezplatným rozšířením The Chained God odhalují své plány do budoucna.

Zdroj: NeocoreGames

Jak se můžeme ve zprávě dočíst, vývojáři usilovně pracovali na nových DLC a máme se dle jejich slov opravdu na co těšit. 

První DLC se ponese ve zcela novém samostatném herním režimu, bude zaměřené na čistý boj a budete si zároveň moci vybrat z několik obtížností. Čelit budete jedinečným střetům s nepřáteli ve scénářích arény/skirmish. Vrátí se některá NPC z kampaně a přibudou nové achievementy pro Steam. „Abychom trochu naznačili, v jedné z těchto sad map budete například ovládat sira Tewelyna a jeho armádu Ztracených s jejich dobře známými unikátními schopnostmi.“ – NeocoreGames

První rozšíření skirmishe bude k dispozici pro všechny zdarma v rámci velké aktualizace hry. Druhá a třetí část budou přidány jako dvě samostatná DLC, která mají vyjít opravdu brzy. Dle úvodního obrázku budou zcela jistě venku do konce tohoto roku.

Dále se můžeme těšit na druhou sezonu Knight's Tale. Bude se jednat o bezplatnou aktualizaci, jako tomu bylo v předešlé sezónní aktualizaci. Toto rozšíření bude mít stejně jako The Chained God krátkou příběhovou kampaň, nové mechaniky a nové herní prvky. Tentokrát se chopíme pláště Seelie Courts, takže mocná magie i hbitý boj zblízka jsou zaručeny. Datum vydání druhé sezónní aktualizace však ještě není přesně stanoveno.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.