McDualSense nejspíš zůstane pouze u vizualizace

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: tweaktown.com

Takzvané McDualSense byly začátkem tohoto týdne představeny jako exkluzivní ceny do velkých oslav společnosti McDonald’s. Ta totiž v Austrálii slaví 50. narozeniny a k této příležitosti se rozhodla uspořádat streamy, během kterých by sledující fanoušci měli šanci vyhrát, mimo jiných cen, i customizovaný ovladač k Playstation 5 pojmenovaný jako McDualSense. Těch se podle informací mělo vyrobit celkem padesát, ale zdá se, že si někdo zapomněl říct o povolení od Sony. Chybička se vloudila a tyto gamepady snad nakonec nespatří světlo světa. Jejich osud zatím vypadá bledě, protože McDonald’s oznámili, že tato výhra je oficiálně zrušena… streamy proběhnou, jen s jinými cenami.

Diskuzí na téma designu ovladače McDualSense se vedou desítky. Jedna strana si vzhled chválí a při pohledu na něj hned dostává chuť na křupavé hranolky a šťavnaté burgery. Druhá strana se na ovladač nemůže ani podívat. Ať už se vám design líbí či nikoli, stále je potřeba mít na mysli, že by se jednalo o velmi lukrativní kousek pro sběratele, který by v řádech příštích let mohl vzrůst na prodejní ceně. Právě sběratelé jsou pohoršeni nejvíce, protože jim Sony údajně sebralo tu možnost McDualSense získat do sbírky.

Nic zatím není ztraceno. I když byly ovladače staženy z výherní listiny, stále je zde možnost, že se McDonald’s se Sony nakonec nějak dohodnou a jejich realizace se uskuteční. Tato myšlenka je ovšem prozatím ve hvězdách a nezbývá nám než čekat, jak se celá situace vyvrbí.

Zdroj: tweaktown.com

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn