Paragon The Overprime – logiášek

MOBA hra Paragon se vrací

29. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Paragon si podle mého názoru pamatuje jen velmi málo hráčů a jsem si jistý, že mnozí ani nevědí, že to byla docela úspěšná MOBA od Epicu, než ji zcela zničili Fortnitem. Paragon byl z pohledu třetí osoby a od března 2016 byl vydáván jako placená hra v předběžném přístupu pro PC a PlayStation 4. Titul měl zpočátku velké množství věrných fanoušků, ale protože svět postupně ovládl Fortnite, společnost Epic se v roce 2018 rozhodla Paragon nadobro ukončit. Je to škoda, protože kdyby Epic dal hře více prostoru, mohla rozhodně konkurovat Fortnitu a dalším MOBA hrám.

Zdroj: Netmarble F&C

Zahraniční magazín PC Gamer však přišel se zajímavou zprávou, že MOBA hra se zřejmě vrátí pod názvem Paragon: The Overprime. „Paragon: The Overprime je free-to-play týmová akční hra z pohledu třetí osoby v žánru MOBA. Vyberte si jednoho z mnoha mocných hrdinů s unikátními schopnostmi a dobývejte se svými spoluhráči bitevní pole planety Prime.“ Tak to stojí v popisu na Steamu. Ano, nespletl jsem se, titul vyjde nejen na Epicu, ale také na Steamu. Za toto oživení můžeme poděkovat jihokorejské videoherní společnosti Netmarble, která se zaměřuje především na mobilní hry.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.