Assassin's Creed Codename Jade – úvodka

Na internetu se objevil gameplay na Assassin’s Creed Jade, který byl rázem smazán

4. 8. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

Assassin’s Creed Jade je prvním titulem ze série, který přinese otevřený svět AC na mobilní zařízení. Ubisoft během loňské konference Ubisoft Forward představil malou ukázku nového titulu, která se setkala s velmi dobrým ohlasem fanoušků.

Zahraniční magazín Insider Gaming včera informoval o záběrech, které zveřejnil uživatel iMobile Gaming na svém kanálu na YouTube. V době psaní tohoto článku bylo video již staženo, ale záběry jsou dostupné i z jiných zdrojů. Podle Insider Gaming trvalo něco málo přes dvě hodiny a mělo zobrazovat soubojový systém a jiné prvky. Dá se polemizovat nad tím, že záběry byly natočeny během období uzavřené beta verze, na kterou se vztahuje NDA, a proto došlo k odstranění.

K úniku ohledně Assassin’s Creed Jade přitom nedošlo poprvé. Loni, těsně po konferenci, se na Facebooku objevilo tříminutové video, na němž byl spatřen parkour, Velká čínská zeď, uživatelské rozhraní, boj a cutscéna. Pokud byste se na video chtěli podívat, mám pro vás bohužel špatnou zprávu: už neexistuje.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.