One Punch Man – logiáš pro World

One Punch Man: World se ukázal v novém videu

20. 10. 2023
Zdroj náhledu: igdb

Saitama, kdo by neznal toho roztomilého, plešatého vejcovitého chlapíka, který má tak nějak všechno na háku. Vlastně, proč by taky neměl, když dokáže všechny své protivníky vypnout jediným úderem, takže si ani moc té zábavy neužije. Ti z vás, kdo bedlivě sledují anime nebo čtou mangu, rozhodně ví, o koho jde – o velice populární postavu z One Punch Man. One Punch Man byl poprvé vydán jako webový komiks v roce 2009 a byl vytvořen japonským autorem jménem ONE. Později byl přepracován do formy mangy, která byla publikována od roku 2012. Osobně nejsem zrovna velkým fanouškem anime, nicméně tento podivín se svým ňuňavým pohledem si mě dokázal získat.

Proto jakmile studia Perfect World a Crunchyroll Games oznámila oficiální hru z tohoto univerza, byl jsem poněkud překvapen, ale zároveň potěšen. One Punch Man: World je akční videohra, ve které sledujete příběh první sezóny a ovládáte ostatní hrdiny vesmíru One Punch Mana, včetně Saitamy a Genose. Jenže má to ovšem háček. Zahraniční časopis Game Informer nedávno vydal video, v němž se projektem zabývá, a doslovně ho přirovnali ke Genshin Impact, neboť vás nutí utrácet peníze za náhodné postavy, což může trošku zavánět gacha systémem.

Nicméně podle nového videa je vidět, že ve hře One Punch Man: World budete mít možnost provádět parádní akce, jako je úhyb v klíčových okamžicích, kombinování dovedností a používání ultimátních útoků. Navíc postavy z mangy a anime budou mít nové triky, které si můžete vyzkoušet. Zároveň budete mít možnost prozkoumávat okolí a procházet se v Alianci hrdinů. Trochu jsem doufal, že bude gamesa situována do podobného stylu jako například BERSERK and the Band of the Hawk nebo Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba, či Jujutsu Kaisen: Cursed Clash.

Na webových stránkách One Punch Man: World se již nyní můžete registrovat, abyste získali přístup do betaverze. Hra bude dostupná jak na počítačích, tak na zařízeních s Androidem, což naznačuje, že by mohla být free-to-play. Nicméně podle dostupných informací, jež poskytl Game Informer, se zdá, že ve hříčce budou nějaké možnosti mikrotransakcí, kterými si budete moci získat své oblíbené hrdiny. Bohužel však nebylo zmíněno, zdali je lze obdržet běžným hraním, nebo jsou vázány pouze na finanční aspekt.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.