OW2 – náhledový obrázek

Overwatch 2 představil příběh hrdinky Sojourn

16. 4. 2022
Zdroj náhledu: blizzard.com

Overwatch 2 se blíží a herní průmysl je bombardován stále nějakými novinkami. Teprve nedávno nám byla představena nová hrdinka Sojourn a už tu máme video soustředěné na rozvoj jejího charakteru.

Sojourn, známá také jako velitelka Vivian Chase, se připojila k organizaci Overwatch ihned po své kanadské speciální jednotce, která tak učinila během Omnické krize – povstání umělé inteligence.

„Ve válce jsem dělala, co jsem musela. Někdy jsem agenty následovala, jindy jsem velela celým operacím. Ať už měli jakékoliv poslání, to moje bylo přinést každého z nich domů,“ reagovala Sojourn v upoutávce na výzvu k „uvedení příkladů povinností, které musela plnit“.

„Sloužit organizaci Overwatch byla čest. Můžete však něco milovat z celého svého srdce, ale zároveň si uvědomovat, že je čas říct sbohem. I ty nejlepší cesty končí, ale nové jsou hned za rohem,“ uzavírá upoutávku sladkými slovy.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.