Snowbreak Containment Zone – logiáš

Snowbreak: Containment Zone hlásí vydání

20. 5. 2023
Zdroj náhledu: @SnowbreakEN

Snowbreak: Containment Zone je free-to-play titul pro PC, iOS a Android, který byl vyvinut na Unreal Engine 4 a odehrává se v roce 2057. Co se týče příběhu, na naší planetě se objevila monstrózní stvoření známá jako Titáni. Jistě je vám jasné, že tyto stroje nebyly pozvány na odpolední kávu, což mohla být chyba, neboť kdyby tomu tak bylo, možná by nezačaly ničit okolní města. Vy se však ujímáte role trojice aktivních agentek, které již byly vycvičeny především k boji proti těmto bytostem – ano, budete ovládat ženské hrdinky, waifus jsou všude. Podle označení „waifus“ poznáte, že se jedná o asijský titul, ale polonahé ženy zde nečekejte.

Zdroj: @SnowbreakEN

Seasun Games Pte. Ltd., jež za projektem stojí, oznámila na svém twitterovém účtu dvě zajímavé věci. Tou první je, že titul je připraven k vydání, a to 20. července. Druhou věcí je, že se můžete do Snowbreak: Containment Zone zaregistrovat do 25. května a získat tím předčasný přístup a nějakou tu odměnu. Já už jsem to udělal, takže už jen čekám na potvrzovací e-mail, a pokud se tam dostanu, můžete očekávat recenzi nebo první dojmy. Nicméně studio Seasun Games Pte. Ltd. dále uvádí, že pokud si titul zahrajete na mobilním zařízení cestou do školy nebo do práce a doma si ho chcete užít na PC, tak můžete. Podle jejich slov se uložené pozice budou sdílet napříč všemi platformami, na kterých hru spustíte… což je příjemné.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.