gta v náhled

Take-Two pracuje na remasterech a nových hrách

10. 8. 2021
Zdroj náhledu: Rockstar Games

Společnost Take-Two pracuje na dalších třech remasterech, nebo dokonce na vydáních úplně nových her. K vydáním v tomto roce se připojí rozšířená edice Grand Theft Auto V a samostatné vydání Grand Theft Auto Online.

Take-Two Interactive pracuje na třech neohlášených „předělávkách dříve vydaných titulů“, uvedla společnost v nedávné prezentaci pro investory. Mateřská společnost Rockstar Games, 2K a Private Division má již připravené tři remaky, upgrady nebo remastery na vydání již příští rok, ale zjevně jsou ještě další tři, které budou teprve oznámeny.

Začátkem tohoto roku se šířily spekulace kolem remaku hry Grand Theft Auto 3, stejně jako kolem jeho spin-offů Vice City a San Andreas. Tyto zvěsti zůstávají stále nepodložené a nepotvrzené. Přesto by vyhovovaly remasterové strategii Take-Two, která se spoléhá na předělávání starších titulů a na mírné aktualizace pro ty novější. Mafia: Definitive Edition, která vyšla minulý rok, je toho příkladem.

Rockstar Games má v plánu vydat 11. listopadu edici Grand Theft Auto V: Expanded and Enhanced pro nejnovější generaci herních konzolí a také samostatnou verzi Grand Theft Auto Online. Kerbal Space Program od Private Division se také dočká vydání na současné generace konzolí.

Take-Two má v posledních několika letech velmi agresivní plán skrz vydávání her a oznámil plány na vydání 62 her do roku 2024. Také mají v plánu velmi brzy oznámit novou franšízu, o čemž někteří lidé spekulují, že se bude jednat o uniklou hru Marvel X-Com.

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Tagy:

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.