Dying Light 2 wellcome

Tento týden přináší několik nových funkcí do Dying Light 2

27. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Dying Light 2 konečně obdrží režim New Game Plus ve své aktualizaci 1.3, která vyjde, dnes 27. dubna.

Společnost Techland oznámila blížící se datum vydání nové funkce New Game Plus pro hororové zombie pokračování. Hráči mohou po dokončení hry znovu navštívit Villedor se svými schopnostmi a objevit nový obsah včetně třiceti nových inhibitorů, nového vedlejšího úkolu a nových výzev.

Mezi tyto novinky patří také úrovně vzácných zbraní a legendárních předmětů. Nepřátelé se v New Game Plus přizpůsobí úrovni hráče, takže bitvy budou mnohem obtížnější, a ve městě se dokonce objeví nové typy nakažených se zcela novými útoky.Jedná se o poměrně rozsáhlou aktualizaci, která jde mnohem dál než standardní režimy New Game Plus, jaké jsme ve hrách viděli. Kromě toho je tu zbrusu nová úroveň odměn nazvaná Platinum, jejíž dosažení je možné díky parkourovým výzvám v New Game Plus, abyste měli po návratu do Villedoru ještě více práce.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.