Wartales – nová komunitní aktualizace

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Shiro Games

Přípravy na opuštění předběžného přístupu, které je plánováno na 12. dubna, vrcholí. Vývojáři ze studia Shiro Games přichází s novým komunitním updatem pro Wartales. V tomto titulu, který vás zavede do alternativního středověku, se ujmete velení nad partou žoldáků, kteří se snaží přežít (a zbohatnout) v tomto nehostinném a nebezpečném světě. 

V rámci aktualizace došlo k přepracování rozhraní hry. Cílem vývojářů bylo původně lehce nepřehledné rozhraní udělat estetičtější a přehlednější. Volby na začátku nyní působí zřetelně. 

Přepracováním prošel také režim průzkumu. Jen málo hráčů vědělo, že je možné hrát bez škálování. Ve skutečnosti má nyní režim průzkumu své vlastní rozhraní. Mezi adaptivním průzkumem (škálováním) a zónovým průzkumem (podobně jako v klasičtějších RPG) si nyní můžete vybrat.

Přepracováním, respektive vyvážením, prošly také volby osudu. Každá možnost nastavení má navíc nyní více informací.

Wartales destiny

Zdroj: Shiro Games

Někteří hráči si v rámci předběžného přístupu stěžovali na obtížnost a vyváženost v některých místech a lokacích. Vývojáři k tomuto stručně dodávají „Wartales je náročná hra. Od první minuty je vaše žoldácká jednotka vržena do divokého a násilného světa, kde vám jdou po krku vlci a bandité.“ – Shiro Games. 

V rámci zpětné vazby prošla obtížnost změnou, která hru v pozdější fázi činila spíše snadnou, protože žoldáci získali rychle velké množství zkušeností a díky tomu měli i velmi silné dovednosti. Tato změna zahrnuje již zmíněné vybalancování napříč průchodem, zamezení nepřiměřeného trestání ve snadném režimu a také oživení pozdější fáze hry. Cílem bylo, aby hra představovala stále výzvu dle zvolené obtížnosti a udržovala si své osobité tempo i v pozdějších fázích.

Více informací naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn