Wartales Ecstasy Of Gold

Wartales slaví první úspěchy

14. 4. 2023
Zdroj náhledu: Shiro Games

Pár hodin od oficiálního vypuštění Wartales z předběžného přístupu si mohou vývojáři ze Shiro Games užívat první úspěchy. Titul získává řádu horních nominací a kladných recenzí, a to jak z řad prostých hráčů, tak i z řad uznávaných herních magazínů. V rámci vývoje prošel tento titul, ve kterém se ujímáte party žoldnéřů, celou řadou změn. V rámci uvolnění hry do verze 1.0 samozřejmě přichází další novinky. Jak je u Shiro Games zvykem, nechybí ani poděkování milované komunitě, která se stala nedílnou součástí vývoje hry a její finální podoby.

Zdroj: Shiro Games

„Vydání aktualizace 1.0 konečně dorazilo, ale než se pustíme do zábavných věcí, chtěli bychom vám, naší skvělé komunitě, na chvíli poděkovat za vaši podporu po celou dobu předběžného přístupu. Od našich AMA až po společné Q&A, kdy jsme slyšeli vaše názory a zpětnou vazbu, stejně jako viděli, jak se naše vize a plány pro hru díky vašemu zapojení vyvíjejí, jsme si naši cestu s vámi velmi užívali a jsme neuvěřitelně hrdí na to, že s vámi všemi můžeme sdílet tento okamžik. Opravdu vám nemůžeme dostatečně poděkovat!“ – Shiro Games

Země Drombach leží na jihu království Alazar, nebezpečného kraje zahaleného ledovými horami a krutými větrnými plošinami. Je to místo poznání a objevů, kde byl kdysi vyvinut lék na mor. Nyní však zemi sužuje nová nákaza a ani ti nejmoudřejší učenci nejsou schopni její šíření zastavit. Jedná se také o místo plné bohatství, které rozhodně stojí za prozkoumání, přece jen každý žoldnéř chce zbohatnout. 

Další novinou je kompletní anglický dabing. Své padlé žoldáky nyní můžete důstojně pohřbít, což má vliv na psychiku přeživších. V rámci bojů byly přidány nové arény a elitní protivníci. Samozřejmě ani noví „běžní“ nepřátelé nezůstali pozadu. Maximální hranice úrovně jednotlivých žoldáků byla navýšena na 12. Byly přidány také nové hrobky a achievementy.

Více podrobností o novinkách naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.