Xbox přichází se zajímavou novinkou

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: xbox.com
Vydavatelství Xbox Game Studios přišlo se zajímavým obchodním nápadem, který nejspíš mnohé opravdu překvapil, nicméně mu rozhodně nelze upřít originalitu. Spojili se totiž se slavnou značkou OPI, která vyrábí laky na nehty. Společnosti spolu vytvořily kolekci inspirovanou „virtuálními světy titulů z Xbox Game Passu a oblíbenými frázemi používanými ve hrách“. A dočkáme se i odstínu ve stylu Halo.
Halo odstín
Zdroj:opi.com
Kolekce OPI x Xbox bude obsahovat 12 různých odstínů, z nichž některé mají zajímavé názvy. Jsou to například „Pixel Dust“, třpytivá lila růžová, která zpixeluje váš svět. Nebo třeba „Heart and Con-Soul”, třpytivá karmínově rudá, která posune nehty na další úroveň. Kompletní kolekce bude nejprve k dispozici v americkém kosmetickém řetězci ULTA. Od února by pak měla být v globální nabídce společnosti OPI a jejích partnerských prodejců.
Američtí fanoušci navíc budou mít tu výhodu, že s každou objednávkou se jim od 1. února odemkne možnost stáhnout herní obsah pro Halo Infinite nebo Forza Horizon 5. Ten jim umožní barevné sladění obsahu ve hře s odstíny kolekce laků na nehty Xbox . Tohoto obsahu by se za nákupy u vybraných globálních prodejců značky OPI mohli časem dočkat i neameričtí fanoušci. i Cena kolekce se na americkém trhu má pohybovat v rozmezí 10–13 dolarů.
Zdroj:opi.com
Na instagramovém účtu @OPI by měly být informace o možnosti zúčastnit se soutěže o ovladače na míru v barvách ladících s kolekcí OPI x Xbox. Konkrétně o tři odstíny Achievement Unlocked, Racing for Pinks a Can’t CTRL Me. Odstíny a jejich vtipné popisy si můžete prohlédnout na stránkách Xbox nebo OPI.
Zdroj: pcgamesn.com, xbox.com, opi.com
Zdroj:xbox.com
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn