Nier Automata – úvodka

NieR soundtrack k dostání v nádherné vinylové edici

22. 4. 2022
Zdroj náhledu: Sui Ishida

Vinyly se pomalu vrací do módy převážně ze sběratelského hlediska. Není divu, že se jejich produkce zvyšuje každým dnem, když i herní firmy mají stále větší zájem o to, umístit na ně svůj soundtrack. Mezi ty známé klenoty jistě patří také série NieR, která svou speciální edici čtyř vinylových desek s hudbou z her NieR:Automata, NieR Gestalt a NieR Replicant uvedla na trh už v roce 2018. Nyní se tento obsah dostává skrze herní obchod Xzone také k nám a rozhodně je o co stát.

Zdroj: Xzone

Ať už patříte mezi pravidelné sběratele vinylových desek svých oblíbených kapel nebo právě herních soundtracků, tato edice by vám ve sbírce jistojistě neměla chybět. V luxusním balení se speciálním přebalem, který mimochodem vytvořil autor Tokyo Ghoula, Sui Ishida, vás potěší čtyři luxusní LP desky s celkem třiceti pěti nádhernými skladbami. Ty sám vybíral jejich skladatel Keiichi Okabe. Za přiměřenou cenu 2 799 Kč dostanete za málo peněz hodně muziky, a to doslova. Seznam skladeb najdete na stránkách prodejce Xzone, kde lze produkt přímo zakoupit.

Zdroj: Xzone

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.