Amanita Design – Happy Game

Amanita Design ukázala nový trailer k Happy Game

14. 6. 2021
Zdroj náhledu: Amanita Design

České studio – Amanita Design – nám původně slibovalo svůj nejnovější titul vydat už na jaře. Dny pomalu ubíhaly a Happy Game bylo stále v nedohlednu. Na včerejší prezentaci Future Games Show v rámci probíhající E3 jsme se naopak dočkali nového traileru, který posouvá datum vydání na podzim. Přesný termín ovšem stále neznáme.

V novém traileru tak znovu můžeme vidět až znepokojivě děsivé scény, které jsou pravým opakem toho, co byste od titulu se jménem Happy Game zrovna očekávali. V roli malého chlapce na vás čekají vaše všelijaké noční můry a děsy a vaším úkolem bude chlapce rozveselit. Sami autoři uvádějí, že se rozhodně nejedná o veselou hru – navíc varují i před násilím a krví. Na Steamu si zatím můžete zahrát časově omezenou demoverzi, která nyní nabízí daleko lepší zážitek, tak vzhůru na to.

Tento roztomile znepokojující psychedelický horor vyjde během podzimu tohoto roku na PC a Switch.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.