Children of Silentown – zpěv

Children of Silentown se brzy pustí do řešení záhad temného lesa

2. 12. 2022
 

Pokud se bojíte rádi, ale vyloženě hororové hry vám nahání hrůzu už jen od pohledu, existuje několik mírumilovnějších cest, jak otestovat svou nebojácnost. Nezávislý titul Children of Silentown po dlouhé době konečně oznámil datum vydání. Hry se dočkáme už 11. ledna 2023 na PC a konzole. V roli dívky jménem Lucy budete postupně objevovat záhady vesnice obklopené temným lesem, v jehož stínech číhají děsivé stvůry a netvoři. Není žádným tajemstvím, že se každoročně v těchto hustých lesích ztratí pár lidí, ale Lucy už je nyní dost vyspělá na to, aby této záhadě konečně přišla na kloub… nebo se o to alespoň pokusí.

Children of Silentown je ručně kreslená point-and-click adventura kombinující roztomilou grafickou stránku s temným příběhem plným záhad. Prozkoumejte město a jeho přilehlé okolí, vyřešte logické hádanky a projděte skrze nápadité minihry, abyste nakonec zastavili běsnění lesních příšer a navrátili vesnici i jeho obyvatelům zasloužený klid a bezpečí.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.