Assassin's Creed Mirage – assassin

Datum vydání Assassin's Creed Mirage odhaleno?

12. 12. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

V dnešní době častých odkladů se jen málokdy dočkáme toho, že by nějaký titul, obzvláště pak triple-A hra, vyšel dříve, než se očekávalo. Zdá se, že by tento osud mohl postihnout chystaný přírůstek do série Assassin's Creed s podtitulem Mirage. Po tom, co se na veřejnost dostaly informace, že titul byl již dvakrát interně odložen, společnost Ubisoft předznamenávala, že se hry dočkáme někdy ve druhé polovině roku 2023. Jeden fanoušek však narazil na informace odkazující na to, že by vývoj dokázal značně pokročit a Assassin's Creed Mirage by se na prodejní pulty mohl dostat mnohem dříve… už v březnu.

Jeden z uživatelů na Redditu s přezdívkou danette sdílel snímek rumunské webové stránky Altex. Na něm je vidět předobjednávka titulu, ale daleko zásadnější je datum 9. března 2023 označující vydání. Tato zpráva rozdělila fanoušky na dva pomyslné tábory, z nichž jedni doufají v pravdivost údajů a druhá strana se k této situaci naopak staví spíše skepticky. Protože Ubisoft zatím nic nepotvrdil, ale ani nevyvrátil, nezbývá nám než trpělivě čekat. Celkově by sice komunita jako taková brzké vydání uvítala a co nejdříve se pustila do objevování Bagdádu, ale zároveň všichni doufají, že se Assassin's Creed Mirage nepřipojí k dalším uspěchaně vydaným kouskům s vidinou zisku.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.