Rainbow Six Siege – Yakuza

Do Rainbow Six Siege zavítá Yakuza

23. 5. 2022
Zdroj náhledu: Sega

I po sedmi letech od svého vydání je Rainbow Six Siege stále jednou z taktických stříleček se silnou hráčskou základnou. Časté aktualizace a nová vylepšení do hry přivádí také nové hráče. Dnes to však bude o crossoverech. Rainbow Six Siege zažil tuto spolupráci naposledy minulý rok, kdy do hry zavítaly skiny ze hry Resident Evil, ale také ze seriálu Rick a Morty. Nyní přichází čas oznámit nový crossover, tentokrát s populární sérií od Segy, Yakuzou.

Od 24. května 2022 budou ve hře k dispozici dva skiny pro dva defenzivní operátory. Prvním bude vzhled pro Hibanu, který bude vycházet ze sličné policistky jménem Kaoru Sayama. Naopak Echo dostane možnost vžít se do hlavního hrdiny a ikonické postavy série, Kirya Kazumy. Oba dva skiny budou vycházet z Yakuzy 2 a kromě celkového outfitu bude balíček obsahovat i speciální úpravy zbraně. U Kiryua to bude kosmetické zdobení založené na jeho dračím tetování, kdežto Kaoru nabídne spíše nenápadné motivy. To není vše! Do hry se brzy dostane také ultimátní skin Kiryuova největšího rivala a bude jím kdo jiný než potrhlý Goro Majima. Ten opět sedne postavě Echa, ale jeho přesné datum uvedení do hry je velká neznámá.

Mnoho fanoušků série Yakuza tento crossover velice překvapil. Přece jen Kiryu má určitou averzi k zabíjení, a tak všemožné memy začaly zaplavovat sociální sítě. Někteří si dokonce dělají legraci z toho, kdy se Kiryu objeví například ve Fortnite.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.