Tomb Raider - Epic Games

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 15.

30. 12. 2021
Zdroj náhledu: Square Enix

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Patnáctým a zároveň i posledním dárkem je trilogie Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy.

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

Novodobá trilogie s hrdinkou Larou Croft zahrnuje všechny díly, včetně jejich datadisků. Prvním titulem ze série je Tomb Raider, který spatřil světlo světa 5. března 2013. O další dva roky později vyšlo od stejných tvůrců pokračování v podobě hry Rise of the Tomb Raider. Poslední díl trilogie, Shadow of the Tomb Raider, se na monitory našich počítačů dostal v roce 2018.

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy je posledním dárkem v rámci Mystery Game. V letošním roce nám společnost Epic Games rozdala celkem patnáct her, a to:

- Shenmue 3

- Neon Abyss

- Remnant: From the Ashes

- The Vanishing of Ethan Carter

- Loop Hero

- Second Extinction

- Mutant Year Zero: Road to Eden

- Vampyr

- Pathfinder: Kingmaker

- Prey

- Control

- Mages of Mystralia

- Moving Out

- Salt and Sanctuary

- Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

Na vyzvednutí dnešní hry máte sedm dní, za týden nás čeká již klasické čtvrteční rozdávání. Rok 2022 zahájíme titulem Gods Will Fall.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.