Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Jitsu Squad - Epic Games Store

Dvě bojové hry zdarma na Epic Games Store

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát se bude jednat o dvě bojovky, a to konkrétně o Mighty Fight Federation od vývojářů z Komi Games a Jitsu Squad od studia Tanuki Creative Studio.

30. 11. 2023
EA Sports FC 24 - náhled

EA Sports FC 24 obdrží zdarma šampionát UEFA Euro 2024

EA Sports oznámilo svým fanouškům dobrou zprávu. Nejnovější fotbalový počin EA Sports FC 24, který je zároveň nástupcem legendární série FIFA, obdrží příští rok oficiální šampionát Mistrovství Evropy ve fotbale 2024. UEFA Euro 2024 dorazí do hry zřejmě v létě příštího roku, kdy se má turnaj oficiálně hrát.

26. 11. 2023
Furious Farm Total Reap-Out - náhled

Ve hře Furious Farm: Total Reap-Out budeme bojovat s kombajny

Čas od času se na herní trh dostane nějaký bizarní titul, který tak trochu vyčnívá nad ostatními. To je případ i nové hry Furious Farm: Total Reap-Out od nezávislého vývojářského týmu pod názvem PUNKCAKE Delicieux, kteří za sebou mají již pěknou řádku zajímavých kousků, jako je například Shroomchitect či Scavenger of Dunomi.

19. 11. 2023
The Last of Us Part II - náhled

The Last of Us Part II Remastered se stává skutečností

Není to tak dlouho, co se první díl slavné série The Last of Us objevil konečně i na počítačích, kde však bohužel velký úspěch neslavil. Titul od vývojářského studia Naughty Dog trápily značné technické problémy, které bohužel celkovou kvalitu hry snižovaly, a jak se zdá, tak ani v tomto okamžiku nejsou všechny chyby úplně opraveny.

19. 11. 2023
Saints Row - střelba

Embracer Group zažívá velmi špatný rok

Restrukturalizace společnosti Embracer Group je v současné době asi jedna z nejsledovanějších kauz v celém herním průmyslu. Ostatně i my jsme kolem této kauzy vydali již několik článků, a jak se tak zdá, rozhodně nebyly poslední.

17. 11. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.