Fortnite Chapter 3 Season 4 – Paradise

Fortnite otevírá novou kapitolu

20. 9. 2022
Zdroj náhledu: Epic Gmeas

Fortnite Chapter 3 Season 4 je již v plném proudu. Nová kapitola nese název Paradise a představuje hrozbu jakési tekutiny podobné tekutému kovu. Tato substance má název Chrome a své využití najde například při zpevňování staveb, ale i jako spotřební materiál, který z vás při úprku udělá chromového blobíka (budete se pohybovat rychleji a budete imunní vůči poškození způsobenému pádem), nebo vám dovolí procházet skrze stěny. Ha ha, nepřátelská obrano, na Chrome jsi krátká! Kromě chromových truhel na chromové klíče se tato hustá tekutina bude moct dát využít jako zdroj energie nových chromových zbraní. Celá nová kapitola je v podstatě o tom jednom… o Chromu, který se již značně rozšířil po mapě. Leak naznačuje ukončení této sezóny začátkem prosince, proto na nic nečekejte a vyrazte do boje.

Není ovšem všechen Chrome, co se třpytí. Na scénu jako vždy přichází zcela nový Battle Pass. Ten tentokrát obsahuje poměrně originální postavy, jako například Gwen z filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse. Abyste však tuto pavoučí divošku v celé své kráse mohli vlastnit, musíte se dostat až na cca sto dvacátou pátou úroveň. Kromě Gwen budete jistě nalákáni také na skiny postav, jako je Paradigm, Byte, Meow Skulls, Lennox Rose či Twyn. Samozřejmě existuje také bezplatný Battle Pass, jehož nadílka už ovšem není tak lákavá a neobsahuje jediný skin postav. Zato se můžete spokojit s batohy, skiny zbraní a s pár dalšími drobnostmi.

Více podrobností najdete na stránkách Epic Games.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.