Ghostwire Tokyo – vizuální román – úvodka

Ghostwire: Tokyo představuje interaktivní prequel

3. 3. 2022
Zdroj náhledu: Tango Gameworks

Ghostwire: Tokyo je bezesporu velice očekávaným titulem z dílny studia Tango Gameworks, kterého se máme dočkat už za pár dní, konkrétně 25. března 2022, pro PlayStation a PC. Tvůrci však vyšli hráčům vstříc a učinili odvážný marketingový tah. Vytvořili prequel s názvem Ghostwire: Tokyo – Prelude s prvky vizuální novely… jaké to překvapení od japonských vývojářů. Důvod je přitom nad slunce jasný – nalákat co největší počet hráčů na připravovaný titul. Znáte, co se říká: „Jednou okusíš a už nechceš přestat“. Jestli tento marketingový fígl skutečně zvedne prodeje, je otázkou, ale určitě rozšíří všeobecné povědomí o tomto univerzu. Ještě lepší zprávou je, že tento kousek je už nyní dostupný zcela zdarma na Playstation 4 a 5. Navíc 8. března dorazí i na PC, zřejmě prostřednictvím Steamu.

Cílem je hráče blíže seznámit s jednotlivými postavami a nechat je proniknout hlouběji do tak spletitého světa Ghostwire: Tokyo ještě před jeho oficiálním vydáním. Připojíte se do týmu výjimečných detektivů pod vedením tajemného KK a pokusíte se vyšetřit záhadný případ neobjasněného zmizení velké části obyvatel Tokia. Celý děj se má točit okolo KK, jeho historie a bližšího nastínění příběhu. Jelikož jde o vizuální novelu, očekávejte různé interakce a rozhovory s vašimi společníky s důrazem na budování vztahů.

Zdroj: Tango Gameworks

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.