Minecraft bug – náhledový obrázek

Minecraft je chudší o jedenáct let starý bug

8. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nový Minecraft Snapshot krom vylepšeného kovářství opravuje také jeden z bugů, který se ve hře vyskytoval již od roku 2012, tj. v období, kdy vycházely hry jako CS:GO, Borderlands 2 nebo Dishonored.

Úplně původní hlášení se datuje 29. října 2012. „MC-1133“ byla otravná chyba související s hlukem kroků. Ve chvíli, kdy jste v Minecraftu přišli na okraj bloku, hra vaši pozici vyhodnotila jako byste stáli ve vzduchu, pročež zvuk kroků ustal, dokud nebyla postavička opět ve středu dalšího bloku.

Po tolika letech můžeme konečně říct, že to již neplatí. „Chůze po bloku bude nyní vždy vydávat patřičné zvuky,“ prohlásil Mojang.

Nový Snapshot však přináší více věcí. Použití kovářského stolu nově nevyžaduje, aby byla ve slotu pro šablony kovářská šablona. Mojang také vylepšil herní události a telemetrii. „Pomohou při rozhodování o herním designu a umožní nám sledovat a zlepšovat rychlost načítání hry,“ vysvětlili autoři.

Zdroj: igdb.com

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.