Nike PG 5 PlayStation 5 Colorway – úvodka

Nemůžete sehnat PS5... co takhle Playstation tenisky?

5. 5. 2021
Zdroj náhledu: blog.playstation.com

Taky jste jedni z těch, kteří stále netrpělivě čekají na zahájení další vlny prodeje nejnovější konzole od Sony? Playstation 5 je stále nedostatkovým zbožím a už je to půl roku od jeho vydání. Spousta hráčů napjatě vyhlíží jakékoliv zmínky, a tak jste možná už narazili na tuto novinku. Věřte nebo ne, Sony spojilo své síly s firmou Nike a vytvořili tenisky Nike PG 5 PlayStation 5 Colorway.

Jakýmsi ambasadorem tohoto projektu se stal americký profesionální basketbalový hráč NBA Paul George, který sám o sobě tvrdí, že je celoživotním zarytým fanouškem Playstationu, a tak si tuto příležitost ke spolupráci nemohl nechat ujít.

Zdroj: twitter/playstation

Za celkovým návrhem stojí designéři Sony, Nike a mimo jiné také Yujin Morisawa, který vytvořil design samotné konzole PS5. A jak že jsou tenisky propojené s prvky PS5?

  • na jazyku bot můžete najít logo Playstationu a samotného Paula George (PG); nechybí ani logo Nike po stranách
  • barvy vychází ze vzhledu konzole – bílá, černá, modrá
  • křivky bot jsou inspirovány ovladačem DualSense
  • každý pár navíc bude obsahovat speciální visačku

Zdroj: blog.playstation.com

Tenisky Nike PG 5 PlayStation 5 Colorway se začnou prodávat ve vybraných regionech od 14. května. Tyto botky si budete moct pořídit prostřednictvím webu Nike, aplikace SNKRS a na určitých prodejních místech. Některé zdroje odhadují cenu na 120 $. Bohužel zatím bližší informace nemáme.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.