Nové RPG Monark si zahrajeme až příští rok

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Nově ohlášený titul Monark vás donutí klást si otázky typu: „Jak daleko dokážete zajít, abyste zachránili ty, které máte rádi? Dokážete čelit hrozbám, které vás obklopují? Mohli byste čelit sami sobě?“ Toto akční RPG vás zavede do temné říše v surrealistickém neo-fantasy stylu, ve které budete muset čelit nepřátelům a rozluštit tajemství obklopující vaši akademii. Zachráníte svět, nebo se zblázníte a zničíte sami sebe?

Monark je hra ze školního prostředí akademie Shin Mikado, kolem které se jednoho dne vytvoří temná bariéra neboli Mist a lidé uvnitř ní propadnou šílenství. Abyste dokázali zachránit své přátele, musíte vstoupit do jiného světa – dimenze démonů. Síla samotných démonů pochází z jejich Ega, a proto se budete muset naučit ovládat to své, abyste je dokázali přemoci. Rozvíjení a posilování svého Ega zde bude hrát velkou roli pro to, abyste nakonec přemohli sedm Pactbearers – démonů smrtelných hříchů, již mohou za stávající situaci. Využijte svého šílenství k zisku větší síly, ale pozor, abyste nad ní neztratili kontrolu, protože v takovém případě byste byli ztraceni. Na pomoc vám ovšem přispěchají spolužáci i učitelé z akademie.

Zdroj: FURYU Corporation

V asijských zemích Monark vyjde 14. října na PC, Playstation 4/5, Switch a bude obsahovat anglický i japonský dabing. Na oficiálních stránkách hry si můžete předobjednat speciální edici za 99,99 USD. Obsah této edice je sběratelský box, artbook v pevné vazbě The Artwork of MONARK, soundtrack, látkový plakát a sada pěti akrylových stojanů Pieces of Ambition.

Zdroj: gematsu.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn