Immortals Fenyx Rising – úvodka 3. DLC

Přivítejte The Lost Gods do Immortals Fenyx Rising

23. 4. 2021
Zdroj náhledu: Ubisoft

Ubisoft ani minulý rok nezklamal a představil nám další díl ze série Assassin's Creed. Kromě toho světlo světa spatřila i jejich úplná novinka Immortals Fenyx Rising, takže jako bychom dostali dva díly série AC v jeden rok. Už Assassin's Creed Odyssey nám přiblížilo prostředí Řecka a jeho božstev. Immortals Fenyx Rising se do tohoto tématu vrhá směle po hlavě a zprostředkovává nám tak výpravu jedné statečné dívky za osvobozením uvězněných božstev a získáním sebedůvěry.

Zdroj: Ubisoft

Protože jde o novou značku, Ubisoft se nebál trochu odvázat a díky vtipným dialogům a akcí nabitému příběhu si hra získala srdce nejednoho fanouška. Nové DLC The Lost Gods přináší další novinky a experimenty, jako je např. izometrický pohled, kdy kamera zabírá všechno dění ze shora. Do cesty se vám postaví hromada nepřátel a další známí bohové řeckých mýtů, jako jsou např. Poseidon, Hádés, Démétér aj. 

Kromě toho nesmí chybět nové schopnosti a útoky, bojová komba, nové skiny a samozřejmě úplně nový ostrov společně s novou hrdinkou. Šampionka tohoto rozšíření je Ash, kterou vybrala sama Fenyx. Jak zvládne znovusjednocení řeckých bohů a nastolí opět rovnováhu? Vrhněte se do světa již třetího DLC a zjistěte to sami! The Lost Gods je od 22. dubna dostupný pro všechny herní platformy.

První DLC A New God (Nový bůh) postavilo před Fenyx několik náročných výzev a úkolů na hoře Olymp. Druhé DLC Myths of the Eastern Realm (Mýty Východní říše) se trochu oddálilo od řeckého prostředí a zabrousilo protentokrát do čínské mytologie společně s novým hrdinou Ku, který se pokouší zachránit celé lidstvo. Poslední rozšíření The Lost Gods (Ztracení bohové) se vrací zpět do Řecka a mění způsob hraní. 

Pokud nevlastníte season pass (nyní ve slevě za 29,99 $), poslední DLC série zakoupíte za 14,99 $. Co Ubisoft nadále chystá s touto značkou, je prozatím ve hvězdách.

Zdroj: Ubisoft

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.