Project Buramato intro art

Project Buramato oslavuje bornejské mýty

23. 8. 2021
Zdroj náhledu: ozysoft

Boj s mystickými bytostmi pomocí magie

V nové akční hře Project Buramato budou hráči bojovat s bytostmi z bornejské mytologie v pestrém, polootevřeném světě. Připravovaný titul slibuje hráčům zábavný zážitek prostřednictvím rychlé akce z pohledu třetí osoby. Hra je zaměřena na magii a budete v ní běhat po ostrově a bojovat s masivními monstry, která jsou inspirována bohatou mytologií Bornea. Tento velký ostrov v jihovýchodní Asii, který se fakticky dělí mezi Malajsii, Brunej a Indonésii, má celou škálu pestrých mytologických stvoření a některé legendy přetrvávají i do dnešních let.

Project Buramato se připomíná novým teaserem, který můžete vidět níže.

První upoutávka na hru ukazuje, jak se pravděpodobně hráčova postava pohybuje světem. Zdá se, že hra skutečně létá ve výškách. V jednu chvíli náš hrdina provede trojitý skok přes obrovskou propast. K hráči se připojí jakýsi malý vznášející se společník a na krátký okamžik vidíme také kočičí lidi pracující ve vesnici.

Zatím bohužel není vidět žádný boj, trailer však odhaluje obrovské množství nepřátel. Po obloze se potulují gigantická stvoření podobná vážkám. V jednu chvíli vidíme také gigantického ptáka a masivního vola, který je klidně dvakrát vyšší než hráč, i když v tuto chvíli není jasné, jak tato stvoření zapadají do příběhu.

Zdroj: Ozysoft

Kdy Project Buramato vyjde?

Datum vydání hry bude někdy ke konci roku 2022, i když na hru nebudete muset čekat tak dlouho, protože Ozysoft plánuje nasadit hratelný prototyp ve 4. čtvrtletí 2021. Hra má být dostupná na platformě Steam a dalších herních zařízeních.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.