Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Starred Valley intro

Stardew Valley – nový herní objev

Pohodová, přátelská open world hra Stardew Valley od vývojářů ConcernedApe se těší velké oblibě a na Steamu má nádherných pevně se držících 98 % uživatelských hodnocení, což ji kategorizuje do extrémně kladných her.

14. 4. 2024
King Arthur Legion IX mento2

King Arthur: Legion IX – Praetorian

V našich pravidelných zprávách ze světa připravovaného titulu King Arthur: Legion IX jste se mohli seznámit s klíčovými postavami (Gaius Julius Mento, Plutonius Nerva, Gaviem Messalou, Albina Virgilia) a nahlédnout do své budoucí základny Nova Roma.

11. 4. 2024
Terminator Dark Fate Defiance art

Terminator: Dark Fate – Defiance

Prvotní záměrem bylo vytvořit malý a levný snímek, který nevybočoval z řady. Obyčejný film z roku 1984, za nímž stáli tři lidé (James Cameron, Gale Anne Hurd a William Wisher) a jemuž nikdo zprvu nedával velké naděje.

9. 4. 2024
Mashinky pozadí

Do Mashinek přijíždí nová vozidla

Po delší odmlce se podíváme, co se děje nového ve světě dnes již legendárního (nejen) železniční simulátoru Mashinky od vývojáře Jana Zeleného. Mashinky mají za sebou poměrně dlouhou historii vývoje.

9. 4. 2024
Hollow Knight Silksong - logo

Hollow Knight: Silksong získal v Koreji věkový rating

Korejský výbor pro hodnocení a správu her udělil hře Hollow Knight Silksong věkový rating. Na této zprávě by na první pohled nebylo nic zajímavého nebo důležitého. Tím spíše že asijský trh, tamní smýšlení a komunita jsou ve většině značně odlišné oproti například evropskému nebo americkému hernímu průmyslu a tamním komunitám hráčů.

5. 4. 2024
Wartales Ecstasy Of Gold

Co nás čeká nového ve Wartales?

Středověké akční RPG Wartales, které nabízí tahové souboje, široké pole působnosti a mnoho způsobů, jak hrou postupovat se dočkalo aktualizace roadmapy. Vývojáři ze studia Shiro Games se nedávno podělili o aktualizovaný plán a poodkrývají, kam bude dále titul směřovat.

3. 4. 2024
Norland art igdb

Norland – první dojmy

Budovatelské strategie a simulátory běžného života zažívají v poslední době nemalý boom. Nutno zmínit, že v případě prvně zmíněného se jedná o jeden z nejstarších a nejosvědčenějších žánrů v celé historii her.

31. 3. 2024
King Arthur Legion IX mento2

King Arthur: Legion IX – Nova Roma

Od oznámení připravovaného titulu King Arthur: Legion IX, který se odehrává v univerzu King Arthur (King Arthur: Knight's Tale), od vývojářského studia NeocoreGames, vás o něm poctivě informujeme.

26. 3. 2024
Sea of Thieves náhled

V Sea Of Thieves najdete transsexuální NPC

Námořní hra Sea of Thieves na sebe strhává pravidelnou pozornost. Titul je stále oblíbený a kraluje předobjednávkám pro platformu PS5. Nejnovější aktualizace přinesla změny v NPC, která se nachází v základně Galleon's Grave Outpost.

19. 3. 2024
Sonic & Angry Birds náhled

Sonic a Angry Birds se střetávají!

V roce 2023 koupila společnost Sega Sammy Holdings vývojářskou společnost Rovio, čímž se vývojáři stali dceřinou společností společnosti Sega Europe. Proč je tato zpráva tak zajímavá?

19. 3. 2024
King Arthur Legion IX mento2

King Arthur: Legion IX – Sicarius

Od oznámení připravovaného titulu King Arthur: Legion IX, který se odehrává v univerzu King Arthur (King Arthur: Knight's Tale), od vývojářského studia NeocoreGames, vás o něm poctivě informujeme.

13. 3. 2024

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.