Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

King Arthur arr3

King Arthur: Legion IX – oznámení

O tom, že vývojáři z NeocoreGames, kteří slavili velké úspěchy s tahovým RPG King Arthur: Knight's Tale něco velkého chystají se spekulovalo delší dobu. Nyní přišlo velké oznámení, které zamíchá na ostrově Avalon kartami.

28. 11. 2023
ZERO Sievert intro

ZERO Sievert slaví první výročí

Začátkem roku jsme vás v naší recenzi podrobně informovali o top-down RPG střílečce ZERO Sievert, která je zasazena do postapokalyptické východní Evropy po výbuchu jaderné elektrárny.

17. 11. 2023
Party Animals art

Party Animals – agresivní roztomilost

Některá zvířátka jsou opravdu roztomilá. Roztomilost však může být někdy pěkně agresivní a zákeřná. Party Animals vás zavede do světa roztomilých zvířátek, která spolu bojují v drsných arénách v rámci multiplayerové řežby, kde vyhrává ten nejschopnější jedinec.

17. 11. 2023
Daymare 1944 Sancastle

Daymare: 1994 Sandcastle – atmosférická hororovka

Jen opravdu velmi málo videoherních titulů se může pyšnit vytvořením světového fenoménu, jenž dokázal inspirovat mnoho filmů. Tímto titulem, tedy spíše sérií, je bez pochyby Resident Evil, který pobláznil fanoušky po celém světě a k němuž se vrací i mladší generace, aby si vychutnaly tento herní poklad.

16. 11. 2023
Colony Ship intro

Colony Ship: A Post-Earth Role Playing Game je venku!

O akčním RPG Colony Ship, které je inspirované dílem Sirotci oblohy od amerického spisovatele Roberta A. Heinleina, jsme vás již několikrát informovali. Herním světem, v němž musíte přežít, je masivní generační meziplanetární vesmírná loď, která míří vstříc vzdálené planetě za účelem její kolonizace.

10. 11. 2023
Barotrauma 1

Barotrauma – do hlubin měsíce Europa

Vesmír od nepaměti přitahoval lidskou mysl a zvídavost. Z určitého pohledu se v budoucnosti může jednat o místo, které bude záchranou pro lidskou civilizaci. Mezi možnostmi, jak zachránit lidstvo v případě, že se naše planeta stane neobyvatelnou, je i přesunout jej do vesmíru.

2. 11. 2023
Katedrála – desková hra

Katedrála – jak se staví sen

Každý panovník nebo vladař touží po tom, aby jeho odkaz přežil po mnoho let, staletí, tisíciletí a nejlépe aby přežil navěky. Některým se to povedlo ve formě staveb fantastických monumentů, chrámů nebo jiných skvělých sídel, komplexů, či pozoruhodných staveb, které odkazují právě na vládu daného panovníka.

31. 10. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.