Tomb Raider se dočká anime seriálu na Netflixu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Square Enix

S filmovými a seriálovými adaptacemi slavných herních sérií se na populární streamovací službě Netflix v poslední době roztrhl pytel. Seriály jako Zaklínač či Castlevania zná jistě každý.

Nyní Netflix oznámil, že v produkci je také zbrusu nový animovaný (a anime!) seriál z universa Tomb Raider. Budeme sledovat dobrodružství Lary Croft následující po událostech posledního rebootu – tedy trilogie od Square Enix. Scénář k seriálu napíše Tasha Huo, který má na triku také prequel k Zaklínačovi (The Witcher: Blood Origin), nebo Rudou Soňu; na produkci se bude podílet i Dmitri M. Johnson (Sonic the Hedgehog), dále Stephen Bugaj, Howard Bliss a Jacob Robinson.

Tomb Raider anime džungle

Netflix v oficiální zprávě uvádí : “Za pětadvacet let, které uběhly od vydání herní série Tomb Raider, se prodalo přes 81 milionů kopií a hra získala celou pokladnici nejrůznějších ocenění. Úspěch hry vedl k celosvětové franšíze zahrnující filmy, merch, komiksy a nyní stylový animovaný seriál“.

Kdy přesně se dočkáme prvního dílu, Netflix nezveřejnil.

Příznivce King Konga může potěšit informace, že zároveň s Tomb Raiderem Netflix pracuje také na anime seriálu podle Ostrova lebek (Skull Island).

Že by další důvod, proč si předplatné na Netflixu pořídit?

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn