Yolked aneb kolik nástrah číhá na jedno vejce

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: HardBoiled Studios

Přesně 28. října na Steam přichází v předběžném přístupu titul Yolked, ve kterém zaručeně ztratíte hned několik nervů. Hra totiž slibuje podobnost s kousky, jako jsou Getting Over It With Bennett Foddy, I Am Bread a Heave-Ho, což už samo o sobě zaručuje křik, vztek a několik rozbitých klávesnic. Nová akční plošinovka je prvotinou studia Hardboiled Studios a odhaduje se, že zůstane v předběžném přístupu přibližně osm měsíců. Plného vydání bychom se měli dočkat někdy na začátku příštího roku. 

Zdroj: HardBoiled Studios

Tvůrci si od Early Accessu slibují aktivní spolupráci s komunitou k doladění a vylepšení všech nedostatků. Zatím se dočkáme pouze poloviny základní hry, zatímco plná verze má údajně obsahovat až tři kapitoly. Je to sice k neuvěření, ale Yolked má příběh! Slyšeli jste správně! Budete totiž vyjednávat se zrádnou kuchyní o to, aby vás propustila na svobodu.

Nezapomeňte, že jako vejce budete mít velice křehké tělo, a tak skutečně nebude ani sebemenší prostor na chyby. Podle traileru se můžete těšit na několik možností úpravy vzhledu a hlavně na fyzikou přeplněnou noční můru. Autoři přesto slibují frustrující, avšak návykový zážitek.

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn