Agent Smith z Matrixu přichází do MultiVersu

Agent Smith z Matrixu přichází do MultiVersu

8. 7. 2024
 

Počin, kde se spolu mlátí všechny možné postavy, se rozroste o dalšího bojovníka. Tím nyní bude Agent Smith z Matrixu, kterého kdysi ztvárnil Elrond, tedy Hugo Weaving. Tento záporák/hrdina/charakter bude spadat do třídy Bruiser. Jeho předností tak budou střelecké dovednosti, teleportace, a jelikož je to agent Matrixu, tak samozřejmě i přivolání si jiného agenta na svoji podporu.

Ze zprávy Warner Bros: „Díky neuvěřitelné rychlosti, perfektní mušce a neukojitelné touze po kontrole je připraven udělat si z multivesmíru své hřiště…“ Do hry vstoupí tato legenda už 8. července v rámci první sezóny Puns & Villainy. Ta navíc otevřela i obrovskou debatu o tom, jestli bude Kačer Daffy Villainem, nebo Punsem. Když si totiž připomenete některá dobrodružství těchto kreslených hrdinů, většinou ho týral právě Bugs Bunny.

Počkej, prosím tě, já vůbec nevím, kdo je Agent Smith. Je to někdo významný? Tak se posaďte a pozor, zažijete několik spoilerů. Původně je Smith program v Matrixu, jehož úkolem je udržovat kontrolu nad virtuální realitou a eliminovat hrozby, jako jsou Neo a lidský odboj. Smith je známý svým chladným, nemilosrdným přístupem a schopností replikovat se a přenášet svou podstatu do jiných obyvatel Matrixu. V průběhu trilogie se jeho role vyvíjí z agenta systému na nezávislý a nebezpečný virus, který ohrožuje rovnováhu Matrixu i reálného světa. Jeho posedlost zničením Nea ho činí jedním z nejvýznamnějších a nejpamátnějších záporáků v historii sci-fi filmu. Smithovy mimořádné fyzické dovednosti, superrychlost a síla spolu s jeho schopností přenášet svou podstatu ho činí téměř neporazitelným protivníkem. Takže teď už je vám asi jasné, proč bude tento agent v počinu MultiVersus zářit, že?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.