Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Wonder Woman

Utekly první pořádné detaily o herní Wonder Woman 

Čekali jsme od roku 2021 a sbírali informace po minidrobečkách, kterých bylo jako při krmení kachen na prázdném rybníčku. Málo. Spíše žádné. Monolith Productions, tvůrci známých titulů Middle-earth: Shadow of Mordor a Middle-earth: Shadow of War, ale nemohli být tajemní jako Orthanc navěky a tak konečně unikly nějaké nové detaily k nové Wonder Woman, a že […]

21. 6. 2024
World of Warcraft: The War Within

World of Warcraft se stane singleplayerem

O aktualizaci The War Within jsme vás už informovali, nyní ale vyšla najevo i jedna velmi důležitá novinka, která prakticky změní celý World of Warcraft. Jde o zavedení nového Story modu, kde budou moci hráči bojovat s hlavními bossy v singleplayer režimu, což sólistům, kteří se nechtějí družit, dává jedinečnou možnost prožít konečně celý příběh dalšího rozšíření […]

20. 6. 2024
Dragon Age: The Veilguard

Dragon Age: The Veilguard překvapil velmi pěkným gameplayem

Je to doslova den, možná dva, kdy jsem kritizoval, jak moc sluníčkově vypadá, a ač velmi překvapen, tak rád mohu říct, že já jsem se vlastně mýlil. Gameplay Dragon Age: The Veilguard vypadá nadmíru dobře a očividně tak Bioware uklidnil všechny fanoušky, kteří tuto ságu už považovali za dávno ztracenou.

12. 6. 2024
Age of Mythology: Retold

Age of Mythology: Retold bude božský

Víte jak se vždycky říká, že jsou hry, o nichž doufáte, že jsou nepřekonatelné v podobě, v jaké jsou? Častokrát pak nějaké ty remastery nebo remaky překvapí a my jako hráči jsme jen nadšení a tleskáme radostí.

11. 6. 2024
Atomfall

Atomfall ukazuje Británii po jaderné katastrofě

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak vlastně působí e s háčkem za písmenkem f? A jelikož jsem touto větou krásně potýral našeho korektora, je na čase se více podívat na titul Atomfall, který by se mohl líbit snad všem fanouškům survivalových titulů.

11. 6. 2024

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.