Homeworld - Epic Games Store

Akční FPS a kolekce Homeworld zdarma na Epic Games Store

27. 7. 2023
 

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat akční FPS hru Severed Steel a kolekci Homeworld Remastered Collection.

Severed Steel

Severed Steel je akční FPS hra pro jednoho hráče, v níž hrají prim voxelové efekty, kaskadérské kousky a zničitelné prostředí. Protagonistou je jednoruký odstřelovač jménem Steel, který se vydává na nebezpečnou misi, a jeho jedinými pomocníky jsou nabité zbraně. Zapomeňte na běžné přebíjení zbraně či výměnu zásobníku, vaší jedinou šancí na přežití je získat nabité zbraně od mrtvých nepřátel. Severed Steel nabízí šest příběhových kapitol a také možnost znovuhratelnosti díky režimu New Game+. Rovněž si můžete vyzkoušet 42 úrovní v arkádovém režimu, z nichž každá nabízí jedinečné výzvy.

Severed Steel bude na Epic Games Store dostupný do 3. srpna 2023.

Homeworld Remastered Collection

V sérii her Homeworld ovládáte svoji flotilu a snažíte se vybudovat armádu ve více než třiceti misích pro jednoho hráče. Na výběr dostanete několik typů jednotek, z nichž každá nabízí jinou taktiku. Homeworld Remastered Collection přináší vylepšenou kolekci všech dosavadních her série, které nabídnou podporu moderních operačních systémů či vylepšený vizuál.

Homeworld Remastered Collection bude na Epic Games Store rovněž k dispozici do 3. srpna 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.