Balsa Model Flight Simulator

Balsa Model Flight Simulator je nyní v předběžném přístupu

15. 9. 2021
Zdroj náhledu: Floating Origin Interactive

Nový simulátor s letadly je nyní dostupný v předběžném přístupu. Řeč je o hře Balsa Model Flight Simulator. Na té pracuje vývojář Felipe „HarvesteR“ Falanghe, který stojí za velice úspěšnou hrou Kerbal Space Program.

Balsa Model Flight Simulator je samozřejmě odlišný od Kerbal Space Programu, bere si z něho ale mnoho společného. Hráč má možnost stavět a designovat velice propracované modely letadel a létat s nimi. Můžete si sestavit letadlo přesně podle svých představ a nechybí ani možnost obarvovat jednotlivé díly. Dostupný je singleplayer sandbox, který nabízí volné létání, dále je zde kariéra, kde plníte dané úkoly, a paintball mód, ve kterém bojujete až proti šestnácti reálným hráčům.

Zdroj: Floating Origin Interactive

Simulátor je pěkně propracovaný, s líbivou grafikou a úchvatnou a propracovanou fyzikou. Nechybí ani Steam Workshop, kde můžete sdílet své letecké výtvory s ostatními hráči. Hra bude nadále pokračovat ve vývoji, těšit se můžete na nové díly, díky kterým si budete moci sestavit například helikoptéru či rakety. Jak sám vývojář informoval, finální hru nemůžeme očekávat dříve než za rok, už nyní ale stojí za vyzkoušení.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.