Balsa Model Flight Simulator je nyní v předběžném přístupu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Floating Origin Interactive
Nový simulátor s letadly je nyní dostupný v předběžném přístupu. Řeč je o hře Balsa Model Flight Simulator. Na té pracuje vývojář Felipe „HarvesteR“ Falanghe, který stojí za velice úspěšnou hrou Kerbal Space Program.
Balsa Model Flight Simulator je samozřejmě odlišný od Kerbal Space Programu, bere si z něho ale mnoho společného. Hráč má možnost stavět a designovat velice propracované modely letadel a létat s nimi. Můžete si sestavit letadlo přesně podle svých představ a nechybí ani možnost obarvovat jednotlivé díly. Dostupný je singleplayer sandbox, který nabízí volné létání, dále je zde kariéra, kde plníte dané úkoly, a paintball mód, ve kterém bojujete až proti šestnácti reálným hráčům.
Zdroj: Floating Origin Interactive
Simulátor je pěkně propracovaný, s líbivou grafikou a úchvatnou a propracovanou fyzikou. Nechybí ani Steam Workshop, kde můžete sdílet své letecké výtvory s ostatními hráči. Hra bude nadále pokračovat ve vývoji, těšit se můžete na nové díly, díky kterým si budete moci sestavit například helikoptéru či rakety. Jak sám vývojář informoval, finální hru nemůžeme očekávat dříve než za rok, už nyní ale stojí za vyzkoušení.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn