Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Angry Birds VR červený ptáček

The Angry Birds Movie 3 je v přípravě

Produkce druhého pokračování známého animovaného filmu Angry Birds právě začala. Potvrdil to sám prezident společnosti Sega Shuji Utsumi. Minulý rok Sega za 775 milionů dolarů koupila společnost Rovio, která stojí za herní předlohou Angry Birds, a tak se stala součástí produkce nadcházejícího filmu The Angry Birds Movie 3.  Moc konkrétních informací jsme se bohužel nedozvěděli, […]

7. 6. 2024
Warframe intro

Warframe čeká nový obsah i zlomový quest!

Pokud patříte mezi ty, kteří považují Warframe za nejlepší věc od vynálezu krájeného chleba, nastražte uši! Do této populární free-to-play vesmírné řežby od Digital Extremes se kvapem blíží další aktualizace, slibující tradičně nový Frame, zbraně a kosmetické doplňky, ale také rebalancování síly nepřátel, herní mód Ascension, operaci Belly of the Beast a příběhový quest Jade […]

6. 6. 2024
G2 Esports ovládli jubilejní IEM Dallas 2024

G2 Esports ovládli jubilejní IEM Dallas 2024

Tým G2 Esports dosáhl na triumf v jubilejním 100. turnaji Intel Extreme Master, který se konal v americkém Dallasu ve hře Counter-Strike 2. Od 27. května do 2. června hráči předváděli fenomenální výkony, které je katapultovaly na vrchol a zajistily jim titul šampionů.

6. 6. 2024
Zenless Zone Zero - Cover

Datum vydání Zenless Zone Zero oznámeno

Společnost HoYoverse, stojící za velmi úspěšnými hrami jako Genshin Impact nebo Honkai: Star Rail, oznámila datum vydání svého nového urban fantasy ARPG s názvem Zenless Zone Zero a rovnou se i chlubí velmi dobrými počty předběžných registrací.

28. 5. 2024

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.