Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Cocoon – Cover

Cocoon – kandidát na indie hru roku 2023

O hře Cocoon se mluvilo jako o nástupci her Limbo a Inside. Toto srovnání však není zcela přesné. Všechny tři hry sdílejí jméno dánského herního designéra Jeppeho Carlsena, avšak zatímco Limbo i Inside jsou zapamatovatelné především díky svému výraznému artovému stylu, ale nebyly žádnou revolucí v hratelnosti, Cocoon si budeme pamatovat hlavně pro jeho nápadité […]

24. 11. 2023
ostrovy3

Tipy na dárky ze světa deskových her

Hledáte inspiraci na originální dárek pro deskoherního nadšence? V našem článku se podělíme o několik tipů na dárky ze světa deskových her, které si užijí jak ostřílení deskaři, tak i ti, kteří jsou ve světě stolních her čerstvými nováčky.

14. 11. 2023
Ubisoft - Goog Game Playbook

Společnost Ubisoft automaticky zašle každému nahlášenému hráči návod, jak se polepšit

Herní gigant Ubisoft vydal příručku, která má hráčům pomoci řešit jejich toxické chování na internetu při hraní on-line her. Vydavatel herních sérií Assassin's Creed, Far Cry nebo Rayman uvádí, že jeho příručka Good Game Playbook bude zaslána hráčům, kteří byli nahlášeni za obtěžování ve dvou multiplayerových titulech, a to Rainbow Six Siege a For Honor.

7. 11. 2023
Hrdinové hlubokého hvozdu - desková hra

Desková hra Hrdinové hlubokého hvozdu

Hrdinové hlubokého hvozdu jsou dobrodružná kooperativní desková hra, která vás zavede do tajemného lesa. V rolích čtyř zvířecích hrdinů budete čelit nebezpečím, prozkoumávat neznámé oblasti, a snad se i stanete skutečnými hrdiny hlubokého hvozdu… Co vás čeká ve stínech… Hru začínají všichni hráči na společné destičce.

9. 10. 2023
macbook pro turned on displaying music

Jak na upgrade notebooku?

Upgrade notebooku prodlouží jeho životnost o několik let. Víte, co můžete u notebooku upgradovat a na co si dát přitom pozor? Shromáždili jsme pro vás informace, které vám pomohou zorientovat se v této problematice, abyste se mohli snadněji rozhodnout, zda do upgradu PC jít.

28. 9. 2023
League Of Enthusiastic Losers – Cover

League Of Enthusiastic Losers – na skok do devadesátek

Všichni mladí dospělí, jejichž nejzazší dětské vzpomínky se odehrávaly kdekoliv ve východní polovině Evropy na přelomu tisíciletí, ve městech plném industriálních architektonických skvostů, paneláků a betonu, představujeme vám příběh dvou obyčejných hlavních hrdinů odehrávající se v prostředí, který si pamatujete ze svého dětství.

23. 9. 2023
Píseň oceli – náhledovka

Píseň oceli – přivítejte staré známé

Když hrdina, tak odvážný, když bard, tak prostopášník. Příběh Michaely Merglové začíná pod sukní jedné dámy a končí, no, vlastně taky tam. Přesněji řečeno pod dvěma sukněmi.Píseň oceli vás přenese do světa hrdinské fantasy, kde každý plní svou roli do puntíku.

23. 7. 2023
Boj o Řím – komponenty

Boj o Řím – urvěte si kousek impéria

Římské impérium nepřestává udivovat svou rozlohou a organizovaností, ale jak víme, ani tato civilizace nebyla ušetřena svého pádu. A když dojde k rozpadu celé říše, nezbývá než se vrhnout na zbytky a pořádně se napakovat.

23. 7. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.