Godlike Burger - Epic Games Store

Bizarní kuchařský simulátor zdarma na Epic Games Store

5. 10. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat docela bizarní kuchařský simulátor Godlike Burger.

Godlike Burger

Milujete burgery? Nejste sami, já toto božské jídlo zbožňuji taky. Dneska si Epic Games Store připravil lahůdku pro všechny milovníky tohoto pokrmu v podobě kuchařského simulátoru Godlike Burger. V této hře nicméně nebudete připravovat klasické burgery z klasického masa, nýbrž z mrtvých zákazníků. Godlike Burger vám nabídne roli šíleného šéfkuchaře, který dokáže připravit ty nejlepší burgery v celém vesmíru. Vaše přísada? Tajná přísada? Samotní zákazníci. Zabíjejte nebo omračte své zákazníky a udělejte z nich chutné přísady do dalších jedinečných burgerů. A nezapomeňte! Čím chutnější pokrm vytvoříte, tím více dalších zákazníků, potažmo ingrediencí, získáte.

Godlike Burger bude k dispozici do 12. října 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.