Black Myth intro

Black Myth: Wukong bude mít podporu DLSS

21. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Black Myth: Wukong je připravované akční RPG, které je inspirované klasickým čínským románem ze 16. století Putování na západ. Hra je velmi očekávaná zejména mezi fanoušky hry Sekiro a podobných Soulslike her, tím spíš, že vyjde na PC.

Nyní je k dispozici bezmála třináctiminutový gameplay trailer, který odhaluje, a tedy i potvrzuje přítomnost DLSS od společnosti Nvidia.

Jak můžete vidět, trailer je opravdu velmi působivý, a to nejen díky grafickému zpracování, ale také díky vypravěči, který promlouvá k nám zatím neznámé postavě. Varuje, že „tato špatná karma nakonec zařídí tvůj pád“, zatímco se kamenná socha promění v hlavní postavu hry s holí v ruce.

Poté nás čekají filmové záběry zasněžených krajin a podivných nepřátel – to vše vypadá v Unreal Engine 5 docela oslnivě. Samozřejmě, že takovýchto upoutávek jsme již viděli za celou dobu opravdu hodně.

To nejlepší však začíná v čase 2:50. Vidíme hlavního hrdinu, jak v zasněžených horách mlátí holí a mečem příšery a přes některé sprintuje, aby je rozbil na kusy.

Zdroj: .igdb.com

Vývojáři Black Myth: Wukong se podělili o chyby, s nimiž se setkali

To však není jediná věc, o kterou se vývojář Game Science právě podělil. Analytik herního průmyslu Daniel Ahmad se sdílel několik zábavných teaserů, které upozorňují na některé zádrhele a chyby, s nimiž vývojáři při tvorbě hry bojovali, a které si můžete prohlédnout zde:

Datum vydání hry Black Myth: Wukong zatím není k dispozici, ačkoli minulý rok bylo oznámeno, že hra dorazí někdy v roce 2023.

Zdroj: pcgamesn.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.