Česká hra Repeat vyjde ještě letos

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: repeat-game.com

Ateliér Duchů, tak si říká jedno české studio, které nám představuje svou chystanou logickou hru Repeat. Jde o to samé studio, jehož titul Hadr se dostal mezi nominované tituly o nejlepší studentskou hru na Independent Games Festivalu.

Repeat je logická puzzle hra pro jednoho hráče z pohledu první osoby, ve které se budete snažit zachránit nejen samotný svět, ale rovnou celý vesmír. Časoprostorová trhlina vesmír totiž pomalu pohlcuje a vaším úkolem tak jak jinak nebude nic jiného než této jisté zkáze zabránit.

Zdroj: repeat-game.com

V tuto chvíli s jistotou víme, že hra bude strukturována skrze levely. Je zde lineární základ, jehož pořadí lze do jisté míry ovlivnit. Vznikla tak nejen struktura, ale i mapa herního světa. Lépe řečeno vesmíru. Tedy zasazení, které je pro povahu hry to nejpřirozenější.“

Zdroj: atelierduchu.com

Autoři slibují Repeat vydat ještě letos na Steam (PC) a v následujícím roce verzi pro konzole a VR. Můžeme se snad také v brzké době těšit na demoverzi. Více informací o vývoji se dočtete v článku na stránkách Ateliéru Duchů.

Zdroj: Ateliér Duchů

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn