Tell Me Why – úvodka 2

Všechny tři kapitoly Tell Me Why jsou nyní zdarma

2. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Před dvěma měsíci nám studio DONTNOD Entertainment nadělilo první kapitolu jedné z jejich emočních adventur k vyzkoušení. Řeč je konkrétně o titulu Tell Me Why, jehož všechny tři kapitoly si nyní můžete zahrát zdarma. Hra je dostupná k volnému stažení celý měsíc na PC a Xbox.

Dejte ovšem pozor. Pokud jste již dříve na Steamu aktivovali první kapitolu, je potřeba ji odstranit z registrovaných licencí a až poté se vám celá hra zpřístupní for free.

Kdo Tell Me Why ještě neznáte, máte nyní jedinečnou příležitost ponořit se do spletitého příběhu dvou sourozenců, Tylera a Alyson, kteří se po letech odloučení pokouší opět zformovat svůj vztah z láskyplného, přesto nešťastného dětství. Ve hře se také objevuje jedna transgenderová postava a právě k příležitosti Pride month, který započal už včera, je tato časově omezená nabídka.

I když se příběh nemůže rovnat prvnímu Life Is Strange, i tak vás dokáže zabavit na cca deset hodin. V prostředí malebné Aljašky potkáte spoustu zajímavých charakterů a budete se muset dobře rozmýšlet nad každým rozhodnutím, protože i malá chybka či zaváhání může nečekaně ovlivnit konec příběhu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.