Revive & Prosper – práce pokračují

Česká hra Revive & Prosper brzy spustí předběžný přístup

2. 11. 2023
 

Patříte mezi ty hráče, kteří ujíždějí na budovatelských strategiích, libují si v automatizaci a ještě raději sledují, jak vše šlape jako hodinky? České nezávislé studio Mystiqular pro vás má dobrou zprávu. Už 5. prosince 2023 se chystá spustit předběžný přístup své chystané hry Revive & Prosper, v níž se vydáte na industriální cestu z pohledu třetí osoby. Titul láká na realistickou simulaci industrializace. To znamená, že se budete muset vypořádat nejen s vlivem počasí, ale i s vedlejšími produkty výrobních procesů.

Revive & Prosper má být hra pro jednoho hráče, který se ve světě postiženém neznámou apokalypsou pokusí o jeho obnovu. Vyprahlá pustina si bude žádat vláhu, aby se opět zazelenala. Poté se můžete vrhnout do budování se vším všudy. K ruce vám budou pomocníci, kterým lze zadávat úkoly, ale i oni potřebují mít kde složit hlavu a dostávat najíst. Titul nabídne kampaň s několika mapami skrze jednotlivé věky a historické epochy. Dostat byste se dokonce měli i na Mars. Chybět nebude ani sandboxový režim nebo editor map. Vrhněte se na cestu správy surovin, vývoje technologií, stavby a především automatizace. Materiály budete moct dokonce přepravovat pomocí katapultů! To vše odstartuje už za měsíc, tak si datum nezapomeňte zapsat do vašeho kalendáře nebo si hru přidat do seznamu přání, aby vám neunikla žádná novinka.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.