Warframe intro

Charitativní akce Warframe na výzkum rakoviny prsu

2. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Rakovina patří mezi celosvětově závažný problém, a to v jakékoliv formě. Obzvláště závažná je rakovina prsu. V loňském roce se v rámci charitativní akce Warframe na podporu výzkumu rakoviny prsu podařilo s pomocí hráčů vybrat přes 100 000 amerických dolarů. Nyní se do toho společnost Digital Extremes pustila znovu, a to v rámci druhého kola své iniciativy „Quest to Conquer Cancer“, v níž na podporu dobré věci využila svou osm let starou, nicméně stále oblíbenou a populární hru.

Tato měsíc trvající charitativní akce, jejímž partnerem je nadace Princess Margaret Cancer Foundation v Torontu v Ontariu, začíná ve 14:00 východního času a bude probíhat především prostřednictvím speciálních charitativních streamů hry, které povedou někteří z nejsledovanějších a nejnadějnějších tvůrců obsahu v komunitě Warframe.

Dary poskytnuté prostřednictvím rozšíření Donor Drive nebo přímo na stránce Quest to Conquer Cancer Donor Drive se budou započítávat do úrovní odměn, které odemknou herní obsah pro všechny hráče.

Kromě toho je v oficiálním obchodě k dispozici také výběr charitativního zboží ve stylové růžové barvě zaměřené na boj proti rakovině prsu. Za zmínku stojí zejména plyšová hračka Conquera Kuaka Floof, která je v případě zakoupení zdarma ve hře, ať už samostatně, nebo jako součást kolekce Conquera.

Sheldon Carter, provozní ředitel společnosti Digital Extremes, k tomu řekl:"

Vracení peněz naší komunitě bylo vždy součástí ducha Warframe a naše komunita hráčů byla vždy známá jako inkluzivní, vstřícná a nadmíru dobročinná. Již druhým rokem vytváříme vzrušující program, který zapojuje a odměňuje hráče a zároveň zvyšuje povědomí a finanční prostředky na boj za věc, která ovlivňuje životy mnoha lidí kolem nás."

Zdroj: igdb.com

Jaké jsou úrovně příspěvků pro charitativní akci Warframe?

Dosažením určitých dárcovských cílů mohou hráči odemknout speciální herní obsah a další odměny.

Jedná se o tyto možnosti:

 • 5000 dolarů: dva nové herní glyfy vytvořené komunitním fanouškem dull-ahanem.
 • 10 000 dolarů: další glyf od dull-ahana a také glyfový displej.
 • 20 000 dolarů: 3x forma in-game Alert, který bude na všech platformách k dispozici od 5. listopadu ve 14:00 východního času do 15. listopadu ve 14:00 východního času.
 • 30 000 dolarů: orbitální dekorace Conquera.
 • 40 000 USD: speciální odhalení konceptuálního umění pro nadcházející filmové rozšíření hry The New War. Bude sdíleno na webových stránkách Quest to Conquer Cancer a také na sociálních sítích.
 • 50 000 dolarů: upozornění 1x Umbra Forma bude na všech platformách k dispozici po stejnou dobu jako odměna 20 000 dolarů.
 • 60 000 dolarů: další odhalení konceptuální grafiky pro hru The New War.
 • 70 000 dolarů: zvýšení afinity ve hře od 5. listopadu ve 14:00 východního času do 7. listopadu ve 14:00 východního času.
 • 80 000 dolarů: třetí ukázka konceptuální grafiky pro hru The New War.
 • 90 000 dolarů: hráči získají náprsní zbroj Conquera Ribbon, která se hodí k odpovídajícímu Conquera Syandana. Conquera Ribbon má nezměnitelný růžový barevný kanál, který představuje povědomí o rakovině prsu, ale ostatní barevné kanály na brnění lze měnit.
 • 100 000 dolarů: hráči si odemknou Conquera Ephemera s plně přizpůsobitelnými barevnými možnostmi, které hráčům umožní podpořit další stužky nesoucí příznaky.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.