úvodka chivalry 2

Chivalry 2 se prodalo 1 milion kopií

18. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Chivalry 2 je multiplayerová akční rubačka, nebo spíše řežba, ze středověku, kterou vyvinulo Torn Banner Studio. Jedná se o pokračování brutální hry Chivalry: Medieval Warfare, která svého času sklízela velké úspěchy a i nyní je stále mezi komunitou hráčů velmi oblíbená.

Vývojářské studio Torn Banner Studios a vydavatel Tripwire Presents oznámili, že se od vydání hry Chivalry 2, které bylo 8. června 2021, prodalo více než 1 milion kopií na konzolích PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X|S.

Tato zpráva přichází v návaznosti na aktualizaci House Galencourt (první z plánované série bezplatných aktualizací obsahu), která představila dvě nové mapy, režim 3v3, návrat funkce šípové kamery z původního Chivalry: Medieval Warfare a více než 60 možností přizpůsobení.

Zdroj: Torn Banner Studios

Velký úspěch Chivalry 2, díky kterému bude další obsah

„Přestože hra Chivalry 2 byla uvedena teprve v červnu, zahrálo si ji již více než milion lidí na pěti platformách, což nám napovídá, jak velký potenciál má hra pro další rozvoj,“ uvedl Steve Piggott, prezident společnosti Torn Banner Studios. „Jsme moc rádi, že jsme jedinečný zážitek z krvavého, epického středověkého válčení ve hře Chivalry 2 zprostředkovali tolika lidem, a už teď usilovně pracujeme na dalším, mnohem větším rozšíření hry.“

„Dnes s nadšením slavíme úžasný milník, kdy se hry Chivalry 2 za necelé dva měsíce prodalo více než milion kusů!“ řekl John Gibson, generální ředitel společnosti Tripwire. „Byli jsme ohromeni reakcemi hráčů i kritiků a tým již usilovně pracuje na dalším skvělém obsahu zdarma a přidávání velmi žádaných funkcí, jako jsou například multiplatformní párty.“

Ti, kteří mají zájem zjistit, zda je Chivalry opravdu mrtvé, si mohou hru vyzkoušet na PC, konzolích PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X|S za 49,99 dolarů. Pro hráče na PC je hra v tuto chvíli k dispozici pouze v obchodě Epic Games Store kvůli exkluzivní taktice Epic Games. Na Steamu by pak měla být hra v červnu v roce 2022.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.