Deep Rock Galactic

Chystané novinky v Deep Rock Galactic

2. 12. 2021
Zdroj náhledu: Ghost Ship Games

Blíží se nám konec roku 2021 a s ním vývojáři Ghost Ship Games zveřejnili plány na příští rok. Čeká nás vánoční event i nová sezóna.

Zdroj: Ghost Ship Games 

Vánoce se kvapem blíží a s ním přijde i tematický event. Ten odstartuje 14. prosince a v rámci tradičních oslav budou k dispozici úkoly, za které obdržíte jako odměnu nové čepice. Více podrobností k tomuto eventu bude ještě zveřejněno před jeho zahájením.

Vydání pro konzole

V lednu nového roku bude Deep Rock Galactic vydán i na konzole PS4 & PS5. Nejnovější verze hry bude obsahovat vše z první sezóny a také Performance Pass. Bohužel cross-play mezi hráči na konzolích Playstation, Xbox a PC hráčích na platformě Steam nebude dostupný. Bude zde však podpora cross-playe mezi PS4 a PS5.

Narozeniny a nová sezóna

Na poslední týden v únoru 2022 chystají vývojáři oslavy. Deep Rock Galactic byl vydán v Early Accessu přesně 28. února 2018, a tak oslaví již čtvrté narozeniny. Na oslavu proběhne livestream a hráči se zřejmě mohou těšit i na nějakou bláznivou čepici.

Nová sezóna s číslem 02 by měla být dostupná mezi březnem a dubnem příštího roku. Nejdříve přijde na Steam a až o několik týdnů později se jí dočkají i hráči na Xboxu a Playstationu. Všechny detaily samozřejmě nejsou známy, ale již nyní vývojáři prozradili zásadní plánovanou novinku. Budou přidány čtyři nové sekundární zbraně, po jedné pro každou postavu. Všechny zbraně budou mít své vlastní mody a další vylepšení. Nový bude i Performance Pass, který nadále zůstane dostupný zdarma a přinese mnoho nových kosmetických předmětů dostupných k odemknutí.

Zdroj: Ghost Ship Games 

Kosmetické DLC a další sezóna?

Kromě všech chystaných novinek začátek sezóny 02 přinese i nové kosmetické DLC. To bude dostupné k zakoupení a podrobnosti k balíčku zatím nebyly zveřejněny. Vývojáři se rozpovídali už i o sezóně 03, která by dle plánů měla přijít někdy ve třetí polovině roku 2022. Předpoklad pro trvání jedné sezóny je tak mezi čtyřmi až šesti měsíci. Další sezóna opět přinese spoustu nových eventů, vylepšení, změn a i nový Performace Pass plný kosmetických předmětů, který nadále bude zcela zdarma.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.