Counter Strike 2 - modely agentů

Counter Strike 2 je tady!?

23. 9. 2023
Zdroj náhledu: Valve

Když společnost Valve vstala s herního záhrobí a oznámila v březnu velkou aktualizaci CS:GO s názvem Counter Strike 2, spousta hráčů začala natěšeně očekávat, co přinesou nové změny a jestli se CS2 změní na úplně jinou hru v porovnání s tím, co jsme tu měli doteď. Očekávání je veliké a hlavně změna spojená s kouřovými granáty si získala pozitivní ohlasy u spousty nedočkavých fanoušků. Nejsou to jenom kosmetické směny v herních mechanikách nebo v mapách, ale velkou, dominantní otázkou je, jak dopadne nový engine – Valve’s Source 2 – v očích hráčů. Svoji nedočkavost budeme pravděpodobně moci definitivně ukojit ve středu 27. září. Kluci od Valve to neřekli úplně napřímo, ale ze příspěvku na sociální síti X, kde se ptají, jak plánujeme prožít příští středu, asi víme, že příští středu si okořeníme ještě víc, než jak to bývá zvykem.

Od léta 2023, přes slovo brzy, jsme se dostali až k příští středě. Momentálně jde o uvěření tomu nejkonkrétnějšímu datumu, jaký jsme tu doteď měli. Takže po pár vyvolených hráčích, který měli možnost zkusit uzavřenou betaverzi, si ji za chvíli budeme mít možnost zahrát všichni. Doufáme tedy, že to bude středa nejbližší a přejeme sobě i vývojářům, aby CS2 nemělo tak špatný začátek, jako CS:GO v době své premiéry. A naučit se počítat do tří…

Tagy:

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.