Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

New Heights - Cover

New Heights – lezení s pár promile

Jako vysoký člověk, který se bojí výšek, jsem byl zdolán svým blízkým okolím – byl jsem přesvědčen jít „dobrovolně“ lézt na lezeckou stěnu. Zpočátku to moc nešlo, ale po pár minutách jsem vypiloval techniku a zvládal tah po tahu až k samotnému vrcholku.

7. 5. 2024
Football Manager 2024 - Nové sestavy

Football Manager 2024 prošel aktualizací sestav

Nově pečená aktualizace do populární manažerské hry Football Manager 2024 od vydavatelství SEGA už uzřela světlo světa. V ní se můžete dočkat čerstvě aktualizované sestavy a atributů hráčů letošní fotbalové sezóny.

30. 3. 2024
The Outlast Trials - grocery

The Outlast Trials je posunutý do verze 1.0

Populární hororová hra The Outlast Trials ukončila předběžný přístup a na trh vstoupila verze 1.0. Vývojáři z Red Barrels pro nás na Youtube připravili zajímavé video, ve kterém odpovídají na otázky hráčů.

11. 3. 2024
Space Crew: Legendary Edition - náhled

Steam nás těší hrou zdarma

Je pravda, že ne úplně Steam, ale vývojářské studio Runner Duck a vydavatel Curve Games, kteří se nám rozhodli dodat zdarma hru – Space Crew: Legendary Edition. Dárek v hodnotě 24,99 € si můžete aktivovat do 14. března do 10:00 SEČ.

5. 3. 2024
train valley 2 Menu

Do Train Valley 2 zamíří Doktor

Už víme, že série Train Valley od vývojářů Flazm se rozroste o nový díl. Co ale nevíme, je, že zatím nejpopulárnější díl Train Valley 2 přichází s novou aktualizací. V ní se představuje nová lokomotiva zaměřená na boj proti zimnímu nepříteli – sněhu.

27. 2. 2024
Steam Next Fest - náhled

Steam Next Fest únor 2024 - nejzajímavější tituly

Máme zde znovu všemi milovaný festival demoverzí na Steamu, a to Next Fest. Ten probíhá již od pondělí 5. února až do neděle 11 února. Jak je v naší redakci zvykem, opět jsme spojili naše síly dohromady, abychom vám mohli v tomto rozsáhlejším článku doporučit různé demoverze, které nás zaujaly.

Contraband Police - Chytnu ho

Co nového bude ve hře Contraband Police?

V prvním dni tohoto měsíce přišlo vývojářské studio Crazy Rocks, které stojí za extrémně úspěšnou hrou Contraband Police, se zajímavými novinkami. Hra nedávno přišla s bezplatnou aktualizací, kterou se rozšířila o Endless Mode.

6. 2. 2024
Karting Superstars - náhled

Karting Superstars – nezastavitelná AI

Několik let nazpátek pro mě rodiče připravili nezapomenutelný zážitek – vzali mě na okruh pro motokáry a já tak jako nezletilý mohl poprvé sám řídit pořádnou motorovou mašinku. Do té doby jsem řídil jenom monoposty ve virtuálním světě.

4. 2. 2024
Intravenous 2 – logo

Vyšlo demo ke stealth hře – Intravenous 2: Mercenarism

Na Steamu momentálně vyšel zdarma prolog ke hře Intravenous 2. Jeho název se rozšířil o podtitul „Mercenarism“, takže budete hrát za bezcharakterního žoldáka Gideona. Vývojáři ze studia Explosive Squat Games v traileru už ukázali dvě možnosti hraní hry.

22. 1. 2024
Nejlepší hry roku 2023 – výběr redakce

Nejlepší hry roku 2023 – výběr redakce

Nikola Erlebachová     Zatímco si pro mě rok 2023 přichystal poměrně intenzivní videoherní sucho, nebál se mi to vynahradit na jiných frontách. Letos jsem hraní videoher nedala tolik, co loni, a proto je pro mě výběr těch pěti nejlepších pořádný oříšek.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.