Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

epic games logo

Epic Games propustí přes 800 zaměstnanců

Každý hráč, který lehce zná základní politiku společnosti Epic Games, ví, že její největší přísun peněz se skrývá ve hře Fortnite, Unreal Enginu a v ziscích z prodeje her na její herní platformě.

3. 10. 2023
Ship Graveyard Simulator 2 – Cover

Ship Graveyard Simulator 2 – ničitel lodí

Být hlavním mistrem na vrakovišti lodí není vůbec ta nejjednodušší práce. Čeká na vás hodně těžká fyzická námaha, za kterou rozhodně nedostanete nejlíp zaplaceno. Na mravenčí práci rozkladu kousek po kousku je ale něco chytlavého, co nás láká, a když v herním prostředí odstraníme veškeré neduhy reálné práce, může nám hra poskytnout docela zajímavý způsob […]

28. 9. 2023

Isonzo – na italské frontě

Isonzo nese název po rakousko-italské frontě první světové války, táhnoucí se převážně kolem pohoří Kras nedaleko města Terst. Pro nás je více známý název Bitva na Soči, tedy u řeky, u které bojovali kromě italských a rakouských také čeští vojáci (a samozřejmě i další národnosti).

23. 9. 2023
Counter Strike 2 - modely agentů

Counter Strike 2 je tady!?

Když společnost Valve vstala s herního záhrobí a oznámila v březnu velkou aktualizaci CS:GO s názvem Counter Strike 2, spousta hráčů začala natěšeně očekávat, co přinesou nové změny a jestli se CS2 změní na úplně jinou hru v porovnání s tím, co jsme tu měli doteď.

23. 9. 2023
Dead by Daylight Resident Evil PROJECT W náhled

Dead by Daylight s dalším tajemným příspěvkem

Moje oblíbená hororová hra Dead by Daylight se ráda pyšní různými tajemstvími a příspěvky vývojářů o nových změnách nejsou vždy lehce čitelné (viz příspěvek níže). Další příchozí aktualizace by se měla týkat změny jedné z novějších map.

18. 9. 2023
In Sound Mind – Cover

In Sound Mind – co je za dveřmi?

Nezávislé vývojářské studio We Create Stuff přišlo s nápadem vytvořit hororovou puzzle hru z pohledu první osoby, která vás zavede do toho nejstrašidelnějšího místa – lidské mysli.

29. 7. 2023
Dead by Daylight - Zavretý hatch

Dead by Daylight ukončuje vysílání

Název titulku může lehce mást, ale dnes se nebudeme bavit o úpadku hry Dead by Daylight. Právě naopak, žene se do ní nová kapitola s názvem End Transmission, která nám už tradičně přinese nového vraha, přeživšího a další mapu.

21. 5. 2023
train valley 2 Doba elektřiny

Train Valley 2 chystá nové DLC

Pro všechny nadšence vláčkových simulátorů mám dobrou zprávu. Hra Train Valley 2 chystá nové rozšíření a objevilo se i pár změn. Mezi ně patří třeba přidání nových modelů vláčků, achievementy nebo změna z hvězdičkového hodnocení u starších rozšíření na hodnocení rubínové.

4. 4. 2023
Sludge Life - náhled

Steam z vás zdarma udělá vandala

Obchod Steam nám po docela krátké době nachystal další malé překvapení v podobě hry zdarma. Tentokrát může vaše peněženka ušetřit 14,79 € za dobrodružnou hru s názvem Sludge Life.

25. 3. 2023
Zombicide Do zbraně – náhledovka

Zombicide: Do zbraně – „mrtvá hra“

Vítejte v postapokalyptickém světě zombíků, kde jedinou vaší záchranou je vzít do ruky zbraň a ubránit si holý život před hordou nemrtvých, která se přibližuje uličkami blíž a blíž s cílem pochutnat si na vašem šťavnatém mozečku.

21. 3. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.