Darkest Dungeon 2 zítra spouští předběžný přístup

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Red Hook Studios

Všichni milovníci hardcore tahovek už jistě jásají. Dlouho očekávané pokračování skvělého titulu Darkest Dungeon z roku 2016 ohlašuje datum spuštění předběžného přístupu. Zapište si do svých kalendářů zítřejší datum 26. října. Všechny milovníky Steamu ovšem zklamu, hra vychází exkluzivně na Epic Games Store a zatím nevíme, jak dlouho hra v předběžném přístupu setrvá ani kolik bude stát.

Co s jistotou můžeme říci, je, že samotné jádro Darkest Dungeon 2 zůstane prakticky stejné – čtyři hratelné postavy vaší neohrožené výpravy za objevováním pokladů zrádných dungeonů, hřbitovů, bažin aj. Zásadní inovace přichází v momentu, kdy budou některé prvky hry převedeny do 3D grafiky, zatímco vizuál by se měl držet původního dílu. Tentokrát se i v příběhu posunete trochu jiným směrem ve výpravě za zastavením apokalypsy.

Zdroj: Red Hook Studios

Čekat na vás budou noví a silnější protivníci, děsivější bossové, menší úpravy soubojů a trochu kratší hratelnost, která by se údajně měla pohybovat kolem pěti hodin (pokud ovšem neumřete hned při prvním střetu). Potěší jistě i slibované české titulky. Zatím se toho o Darkest Dungeon 2 mnoho neví, a tak budeme muset vyčkávat do zítřejšího spuštění hry a vše si pozvolna objevit.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn