Darkest Dungeon 2 se připomíná na Epicu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Hra byla původně vydána společností Red Hook Studios před více než dvěma lety. Série se dále rozrůstala oznámením deskové hry a vývojáři později potvrdili, že toto pokračování Darkest Dungeon bude exkluzivní pro Epic Games Store.

Hry série Darkest Dungeon vyzývají hráče, aby sestavili tým hrdinů a vyrazili do boje proti obávaným a nebezpečným krvelačným příšerám. To však není jediný nepřítel, budete se muset vypořádat i s psychologickými vlivy, které by mohly vaší partě hrdinů uškodit. Je zde tedy i určitý faktor personalizace a osobnosti. To může být zároveň mimořádně náročný i velmi podmanivý zážitek, takže zpráva o pokračování není pro nikoho, kdo hru sleduje, velkým překvapením.

Darkest Dungeon

Zdroj: igdb.com

Darkest Dungeon 2 vyjde letos

Datum vydání hry Darkest Dungeon 2 bylo stanoveno na rok 2021, i když pro hráče na PC, kteří dávají přednost Steamu, to není úplně dobrá zpráva, protože chystané pokračování bude exkluzivní pro Epic Games Store.

Darkest Dungeon 2 přinese hráčům ještě více hratelnosti, kterou si oblíbili z první hry Darkest Dungeon. Hráči musí provést partu hráčů několika náročnými oblastmi, bojovat s nepřáteli a zároveň spravovat zdraví a příčetnost svých hrdinů. Rozhodně se může jednat o náročný zážitek a nyní pro jeho fanoušky příští rok dorazí ještě více zábavy!

Podle tweetu na oficiálním účtu hry je datum vydání Darkest Dungeon 2 potvrzeno na 26. října 2021. 

Hra bude však uvedena na PC jako exkluzivita obchodu Epic Games Store.

Pokud jste původní hru ještě nehráli, můžete si ji na Steamu vyzvednout s 85% slevou, a to včetně slevy na vydaná DLC.

 

Zdroj: Techraptor.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn